قیمت زعفران به صورت گرمی

قیمت زعفران به صورت گرمی

قیمت زعفران به صورت گرمی چند هزار تومان است؟ انواع بسته بندی های زعفران به صورت گرمی کدامند؟ علت تفاوت قیمت یک گرم زعفران قائنات در مراکز فروش زعفران چیست؟

قیمت یک مثقال زعفران 99 قیمت زعفران یک گرمی نگین قیمت زعفران ۱۰ گرمی

قیمت زعفران یک گرمی قائنات:

لیست قیمت زعفران به صورت گرمی به شرح زیر است:

 • قیمت یک گرم زعفران سرگل ممتاز ۱۰۸۰۰
 • قیمت هر گرم زعفران سرگل صادراتی ۱۲۲۰۰
 • قیمت هر گرم زعفران نگین ممتاز ۱۲۷۰۰
 • قیمت یک گرم زعفران نگین صادراتی ۱۴۴۰۰
 • قیمت هر گرم زعفران پوشال ۱۰۳۰۰

اینها قیمت روز زعفران  است و از آنجا که قیمت زعفران ثابت نیست، موقعی که شما این مطلب را می خوانید ممکن است قیمت ها کمی تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کرده و یا هم اکنون با ما تماس بگیرید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات جهت رفاه مشتریان قیمت روز زعفران را در سایت برای هر محصول ارائه کرده است.

نکته دیگری که باید حتما موقع خرید زعفران به آن توجه داشته باشید؛ کیفیت زعفران است. ملاک شما برای خرید زعفران نباید صرفاً قیمت آن باشد بلکه باید قبل از قضاوت درباره قیمت زعفران کیفیت زعفران را مقایسه کنید.

نمودار قیمت زعفران:

نمودار قیمت زعفران نگین قیمت لحظه ای زعفران قیمت زعفران مثقالی

 

قیمت یک گرم زعفران بسته بندی شده پاکتی را در یک مرکز فروش ۱۲ هزار تومان و در فروشگاه دیگری ۱۵ هزار تومان است .قضاوت شما چه خواهد بود؟ فروشگاه اولی گران‌فروش است؟! به خاطر قیمت ارزان از فروشگاه دوم خرید می کنید؟

از دلایل اصلی تفاوت قیمت یک گرم زعفران قائنات می‌توان به این موارد اشاره کرد:

۱- نوع زعفرانی که برای بسته بندی استفاده می شود: زعفران به دلیل کیفیت متفاوت و ویژگی‌های خاصی که دارد قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود.

۲- نوع ظروفی که برای بسته بندی زعفران استفاده می شود تاثیر مستقیم روی قیمت‌زعفران دارد. از جمله ظروفی که برای بسته بندی زعفران استفاده می شود عبارتند از:

 • بسته بندی پاکتی
 • ظروف خاتم
 • ظروف کریستالی (که خود شامل ظروف گوهر، اطلسی، آذین می باشد)

۳- خرید مستقیم زعفران از کشاورز: در خرید زعفران از کشاورز به دلیل حذف واسطه های خرید و فروش زعفران، شما می توانید زعفران را با قیمت تولید و با حفظ کیفیت اولیه دریافت کنید.

به طور کلی اگر می خواهید قیمت زعفران را بدانید، نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارتند است: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین.

خرید زعفران درجه یک:

مشخصات زعفران درجه یک قیمت عمده زعفران خرید زعفران نگین

قیمت زعفران سرگل با قیمت زعفران نگین متفاوت است. همه می‌دانیم که انواع زعفران؛ قیمت های متفاوتی هم دارند. بنابراین قیمت زعفران به صورت گرمی برای هر نوع زعفران متفاوت است. اما نکته اصلی در کیفیت زعفران است. هرچقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد قیمتش بیشتر خواهد بود.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت خرید عمده زعفران درجه یک

اما معیارهای تشخیص کیفیت زعفران چیست؟

 1. درصد سفیدی همراه کلاله قرمز رنگ زعفران
 2. طول و ضخامت رشته های زعفران
 3. قدرت رنگ دهی زعفران

هر چقدر میزان خامه یا سفیدی متصل به کلاله های قرمز رنگ کمتر باشد، کیفیت زعفران بالاتر است برای همین است که انواع زعفران سرگل و نگین به دلیل تمام قرمز بودن از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قیمت بالاتری نیز دارند.

کیفیت ظاهری رشته های زعفران نیز روی قیمت آن تاثیر گذارند. از آنجا که ارزش زعفران به کلاله های قرمز رنگ آن است، هرچقدر کلاله ها کیفیت بیشتری داشته باشند، زعفران مرغوب تر خواهد بود.

کیفیت کلاله ها را طول و ضخامت آن تعیین می‌کنند. هر چقدر کلاله ها ضخیم تر باشند و دچار شکستگی نباشند، کیفیت بالاتری خواهند داشت. انواع زعفران که دارای رشته های ریز و شکسته شده هستند قیمت پایین تری دارند.

قدرت رنگ دهی زعفران یکی از مهمترین ویژگی های زعفران درجه یک می باشد به طوری که هر چقدر قدرت رنگ دهی زعفران بالاتر باشد، قیمت‌ زعفران هم بالاتر خواهد بود.

قدرت رنگ دهی زعفران مربوط به رنگدانه کروسین موجود در کلاله های قرمز رنگ است بنابراین می توان پیش بینی کرد که هر چقدر کیفیت کلاله ها بالاتر باشد، قدرت رنگ دهی زعفران نیز بیشتر خواهد بود.

تصاویر انواع زعفران بسته بندی شده یک گرمی را در سایت فروشگاه ما می‌توانید مشاهده کنید. تمام قرمز بودن زعفران، درشتی کلاله ها، ریز و شکسته نبودن رشته ها را به وضوح می‌توانید ببینید.

کیفیت محصولات ما را شما هم یک بار امتحان کنید.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت لحظه ای زعفران درجه یک فله و مثقالی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.