قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده قائنات

قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده قائنات

قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده قائنات چقدر است؟ قیمت یک مثقال زعفران سرگل چقدر است؟ قیمت هر مثقال زعفران نگین چقدر است؟ قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده قائنات چقدر است؟ قیمت یک مثقال زعفران سرگل چند هزار تومان است؟ قیمت هر مثقال زعفران نگین چقدر است؟

قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت زعفران یک گرمی قائنات

قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده قائنات بدین شرح است: قیمت یک مثقال زعفران سرگل یک ۴۹ هزار تومان و قیمت هر مثقال نگین درجه یک ۶۰ هزار تومان می باشد. 

علت این تفاوت قیمت در نوع و درجه کیفیت زعفران می باشد. چنانچه شما بخواهید هر مثقال زعفران سرگل یا نگین را در بسته بندی های دلخواه بسته بندی کنید، قیمت ها متفاوت خواهد بود.

انواع ظروف بسته بندی شامل: ظروف بسته بندی آذین، گوهر، کریستال، اطلسی، خاتم و بسته بندی پاکتی می باشد. جنس ظروف آذین، گوهر و اطلسی؛ پلی استایرن بوده و چون شفاف است، زعفران داخل آن قابل رویت بوده و نمای ظاهری زیبایی به محصول می‌بخشد.

ظروف خاتم، فلزی بوده و دارای طرح سنتی ایرانی است. استحکام و مقاومت ظروف خاتم و طراحی زیبای آن سبب شده از پرفروش ترین بسته بندی زعفران صادراتی باشد.

قیمت یک مثقال زعفران در سال 99 قیمت زعفران قائنات

بسته بندی پاکتی نیز مقوایی با روکش سلفون دار می‌باشد. سبک بودن وزن بسته بندی پاکتی و ارزان قیمت بودن آن نسبت به بقیه انواع بسته بندی زعفران، سبب شده فروش زیادی داشته باشد. اندازه ظروف بسته بندی متفاوت بوده و حجم متفاوت زعفران در آن جا می گیرد.

وزن های یک گرمی زعفران، ۲ گرمی، ۳ گرم، ۴ گرم تا پنج گرم زعفران و در مقادیر مثقالی نیز از نیم مثقال زعفران گرفته تا یک، دو، سه تا چهار مثقال زعفران؛ در ظروف جا می‌گیرد.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت هر گرم زعفران قائنات در ایران

ظروف فلزی تنوع سایز بیشتری داشته و حجم ۲۰ گرم زعفران تا نیم کیلو زعفران در آن جا می‌گیرد. انواع زعفران بسته بندی شده قائنات در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات عرضه می شود.

برای تمام بسته بندی ها از زعفران صد درصد اصل و خالص منطقه قاینات استفاده شده است. با ورود به سایت فروشگاه می توانید انواع زعفران بسته بندی شده را به همراه قیمت زعفران مشاهده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.