قیمت فروش زعفران سرگل ممتاز

قیمت فروش زعفران سرگل ممتاز

قیمت فروش زعفران سرگل ممتاز امسال چقدر است؟ زعفران سرگل ممتاز چه نوع زعفرانی است و تفاوت آن با سایر انواع زعفران در چیست؟ بهترین زعفران برای فروش چه زعفرانی است؟ از کجا می توانیم زعفران ممتاز درجه یک را خریداری کنیم؟

معرفی زعفران سرگل:

زمانی که زعفران سرگل را از زعفران پوشال و دسته تولید می کنند باعث می شود که این نوع زعفران از لحاظ ریز و درشتی قلم، درجه آن، مقدار سفیدی یا خامه، و قدرت رنگی آن مشخص شود و با استفاده از این فاکتورها و زعفران تولید شده قیمت آن نیز مشخص می شود. هر چه زعفران درشتر و با کیفیت تر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

در این زعفران، خامه ها کلا حذف می شوند و زعفران خالص حاصل می شود.قدرت رنگی این نوع از زعفران نیز بسیار بالا است. این نوع زعفران را سرگل، سرقلم، سرریشه وممتاز می نامند.

در زعفران سرگل درجه یک شکستگی دربین رشته ها دیده نمی شود. معادل زعفران سرگل؛ زعفران coupe در نامگذاری بین المللی می باشد. از ۱۱۵-۱۱۰ کیلوگرم گل زعفران، حدود ۱ کیلوگرم زعفران سرگل بدست می آید.

انواع زعفران سرگل کدام است؟

زعفران سرگل ایرانی، در مناطق مختلف و از سرگل های زعفران برداشت شده و دارای قدرت بازدهی بی نظیری می باشد. زعفران سرگل در دو گروه طبقه بندی می شود:

زعفران سرگل درجه یک: این نوع شامل کلاله های سالم زعفران بدون ذرات شکسته است و بالاترین کیفیت را دارد.
زعفران سرگل درجه دو: در این نوع همراه با کلاله های سالم، بخشی از کلاله های شکسته شده زعفران نیز وجود دارد.

این مقاله را هم از دست ندهید:
لیست قیمت زعفران بسته بندی شده خراسان

قیمت زعفران سرگل ممتاز سال ۱۴۰۱:

قیمت زعفران سرگل در سال ۱۴۰۰ و نیز قیمت زعفران نگین، زعفران دخترپیچ و زعفران پوشال افزایش قیمت چند برابری داشته‌اند. اینکه روند افزایش قیمت تا چه مدت ادامه داشته باشد مشخص نیست ولی به دلیل کاهش تولید زعفران نسبت به سال ۹۹ ادامه این روند دور از انتظار نخواهد بود.

در سال ۱۴۰۰ به دلیل شرایط جوی و آب و هوایی و کمبود بارندگی و تاثیرات آن بر زمینهای زعفران؛ برداشت گل زعفران از زمینهای زراعی کل منطقه کاهش ۶۰ تا ۷۰ درصدی داشته است.

بنابراین به دلیل کمبود عرضه زعفران به خاطر کاهش برداشت محصول؛ روند افزایش قیمت زعفران در سال ۱۴۰۱ به احتمال زیاد ادامه داشته باشد.

برای خرید انواع زعفران به صورت فله و بسته بندی شده و همچنین اطلاع از قیمت فروش زعفران سرگل ممتاز می توانید هم اکنون با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

قیمت زعفران سرگل چقدر است؟

قیمت زعفران سرگل بر اساس درجه کیفیت آن تعیین می شود. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران سرگل صادراتی بالاتر از قیمت زعفران سرگل ممتاز می باشد.

از طرفی قیمت زعفران روزانه تغییر میکند و چنانچه قصد خرید دارید باید پیگیری روند تغییر قیمت زعفران باشید. در حال حاضر قیمت یک مثقال زعفران سرگل بسته بندی شده از ۱۲۸ هزار تومان تا ۱۴۰ هزار تومان متفاوت است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.