قیمت زعفران عمده و خرده سال ۱۴۰۰

قیمت زعفران عمده و خرده سال ۱۴۰۰

قیمت زعفران عمده و خرده در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟ تفاوت قیمت عمده زعفران با قیمت جزئی چند هزار تومان است؟ خرید زعفران به صورت ۱۰۰% تضمینی چگونه امکان پذیر است؟

پیش بینی قیمت زعفران سال جدید:

با توجه به نوسانات ارز در کشور بسیاری از فعالان حوزه خرید و فروش زعفران در صدد آگاهی از قیمت زعفران عمده و خرده در سال ۱۴۰۰ هستند. پیش بینی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۰ موضوعی است که فعالان حوزه زعفران در جستجوی آنند.

برای اینکه بتوانیم قیمت زعفران را در سال آینده پیش بینی کنیم باید از بازار خرید و فروش زعفران مطلع باشیم. اگر نگاهی به میزان تولید زعفران بیاندازیم آمار حاکی از افزایش میزان تولید زعفران بوده است. تولید زعفران در سال جاری به حدود ۴۰۰ تن رسید که نسبت به آمار مشابه سال قبل افزایش داشته است.

در ادامه سایر عوامل موثر بر قیمت زعفران را خواهیم گفت. عواملی که آگاهی از آن می‌تواند به پیش بینی قیمت زعفران در سال ۹۹ کمک کند.

تغییرات قیمت زعفران:

 مهمترین عوامل موثر بر قیمت زعفران را می‌توان به ترتیب زیر دسته بندی نمود:

  • نوسانات نرخ ارز
  • تقاضای جهانی و داخلی زعفران
  • عرضه زعفران
  • قوانین و مقررات
  • تعرفه های گمرکی کشورهای وارد کننده زعفران
  • میزان عرضه کشورهای رقیب در بازار

یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران، میزان صادرات زعفران است.

پیش بینی قیمت زعفران

صادرات زعفران به سایر کشورها:

با توجه به اینکه تقریباً ۸۰ درصد زعفران صادر می گردد از این رو بدیهی است تغیرات نرخ ارز، هزینه حمل و نقل هوایی که عمده محصول بدین وسیله صادر می گردد، سیاست های تعرفه ای کشورهای واردکننده و تحولات مربوط به صنایع مرتبط با زعفران در این کشورها به عنوان بخشی از عوامل تعیین کننده قیمت های صادراتی بر میزان تقاضای آنها برای صادرات زعفران تأثیر گذار خواهد بود.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت یک مثقال زعفران قائنات اصل

روابط میان کشورها، درصد مالیات و عوارض گمرکی صادرات، نرخ ارز و… همگی بر میزان صادرات زعفران به خارج از کشور تاثیرگذارند.

برای اطلاع از قیمت زعفران عمده و خرده سال ۱۴۰۰ با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران عمده و خرده در سال 99

با توجه به اینکه زعفران در بسیاری از کشورها به عنوان یک کالای لوکس در نظر گرفته می شود بنابراین در صورت وقوع بحران های جهانی و کاهش قدرت خرید مصرف کنندگان خارجی، تقاضا برای این محصول و قیمت آن تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

وقوع خشکسالی نیز علی رغم اینکه زعفران به آب کمی نیاز دارد، در پاره ای از موارد به کاهش عرضه و در نتیجه افزایش قیمت محصول منجر گردیده است.

با افزایش تقاضای خرید زعفران و رونق گرفتن صادرات زعفران به خارج از کشور؛ افزایش قیمت زعفران دور از انتظار نیست. طبق آمار گمرک میزان صادرات زعفران در سال جاری ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش داشته است.

قیمت زعفران عمده فروشی و خرده فروشی:

قیمت زعفران عمده و خرده قیمت روز زعفران

 

به غیر از عوامل خارجی که بر قیمت زعفران تاثیرگذارند؛ نوع و درجه کیفیت زعفران، مهمترین عامل تعیین کننده قیمت زعفران است. به عنوان مثال قیمت زعفران نگین با قیمت زعفران سرگل متفاوت است. قیمت زعفران سرگل صادراتی با قیمت زعفران سرگل ممتاز هم متفاوت است.

برای آگاهی از قیمت روز زعفران می توانید به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کنید. از طرف دیگر قیمت خرید عمده زعفران با قیمت خرید جزئی آن متفاوت است.

قیمت هر مثقال زعفران امسالی:

لیست قیمت زعفران مثقالی بدین شرح است:

  • قیمت یک مثقال زعفران سرگل ۴۶۵۰۰
  • قیمت یک مثقال زعفران نگین ۵۵۵۰۰
  • قیمت یک مثقال زعفران پوشال ۴۵۵۰۰
  • قیمت هر مثقال زعفران دسته ۴۰۵۰۰
این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات برای مشتریانی که به صورت عمده زعفران را خریداری می‌کنند، تخفیف قائل شده و قیمت زعفران عمده برای این دسته از عزیزان با قیمت همکار محاسبه خواهد شد.

اگر قصد خرید جزئی زعفران را دارید نیز می‌توانید انواع بسته بندی های گرمی و مثقالی زعفران را در صفحه محصولات فروشگاه مشاهده کنید. تصاویر انواع زعفران به همراه قیمت روز زعفران ارائه شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.