قیمت زعفران نگین صادراتی تولید امسال

قیمت زعفران نگین صادراتی تولید امسال

قیمت زعفران امسالی تولید امسال چقدر است؟ قیمت زعفران نگین صادراتی چقدر است؟ تغییرات قیمت زعفران در سال جدید چگونه است؟

تغییرات قیمت زعفران سال 99

تغییرات قیمت زعفران در سال ۱۴۰۲:

آیا کم شدن برداشت زعفران باعث تغییرات قیمت زعفران در سال ۱۴۰۲ خواهد شد؟ پیش بینی قیمت زعفران در سال ۱۴۰۲ در مراکز عمده فروشی زعفران از دیگر مباحثی است که در این مطلب بررسی خواهیم کرد.

کاهش میزان برداشت زعفران در سال ۱۴۰۱ تاثیر مستقیمی بر افزایش نرخ فروش عمده و جزئی زعفران داشته است.

با افزایش تقاضای جهانی برای خرید زعفران  و پایین بودن میزان تولید زعفران در سال ۱۴۰۱ پیش بینی افزایش قیمت زعفران در سال ۱۴۰۲ زیاد است.

قیمت زعفران در بورس ۱۴۰۱:

قیمت زعفران در بورس

در سال های اخیر فروش زعفران در بازار بورس تهران افراد زیادی را جذب کرده است. با توجه به شرایط کنونی بازار زعفران، امکان پیش بینی قیمت زعفران در بورس وجود دارد. با توجه به نزدیک شدن به فصل برداشت زعفران نوسان قیمتی زعفران بسیار زیاد است.

اگر برداشت زعفران در آبان ماه  امسال نیز روند کاهشی داشته باشد، شکی در بالا رفتن نرخ فروش زعفران در بورس نخواهد بود.

برا ی اطلاع از قیمت زعفران نگین صادراتی با ما تماس بگیرید.

آمار صادرات زعفران سال ۲۰۲۲:

وجود برخی مشکلات در حوزه صادرات مانند برگشت ارز حاصل از صادرات باعث شد صادرکنندگان زعفران نتوانند ارز وارد کشور کنند و از صادرات کنار گیری کنند.

مسیری که بانک مرکزی برای صادرات زعفران ایجاد کرد باعث شد زعفران به صورت قانونی و غیر قانونی از کشور خارج شده و کشورهای همسایه از موقعیت استفاده کرده و زعفران ایران را با برند کشور خود روانه بازارهای بین‌المللی نمایند.

در حال حاضر بازار خرید و فروش زعفران با بی ثباتی روبرو شده است. وجود دلالان در بازار زعفران نیز موج بزرگی در نرخ خرید و فروش زعفران فله ایجاد کرده است.

با توجه به نوسانات قیمت زعفران و افزایش قیمت آن نسبت به سالهای گذشته؛ شاهد کاهش میزان صادرات در سال اخیر بوده ایم. آمار دقیقی از میزان صادرات زعفران در سال ۲۰۲۲ اعلام نشده است.

خرید زعفران صادراتی با تضمین:

خرید زعفران صادراتی

صادرات زعفران یکی از مهمترین کالاهای تجاری پس از نفت محسوب می شود. گرچه مشکلات زیادی در این زمینه در کشور وجود دارد که سبب شده علیرغم این که ایران بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده جهانی زعفران باشد اما با تنظیم بازار و اصلاح سیاست ها می توان از این محصول ارزشمند ارزآوری زیادی عاید کشور نمود.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت روز زعفران سرگل

اگر شما هم در حوزه صادرات زعفران فعالیت دارید و قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید انواع زعفران صادراتی را به صورت فله و بسته بندی شده از ما خریداری کنید.

چنانچه ساکن ایران هستید زعفران به آدرس شما در هر شهری که هستید ارسال خواهد شد. اگر در خارج از کشور هستید و می خواهید به کشور مورد نظر زعفران ارسال کنید نیز فقط کافی است کار را به ما بسپارید.

از آنجا که ما تولیدکننده زعفران هستیم می توانیم زعفران‌را در مقادیر عمده و کیلویی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب در اختیار خریداران زعفران قرار دهیم.

انواع زعفران در شرکت ما از نظر تمامی استانداردهای بین المللی مورد آزمایش قرار گرفته و کیفیت و اصل بودن آن در آزمایشگاه تایید می شود.

برای صادرات زعفران و اطلاع از قیمت زعفران نگین صادراتی با ما در ارتباط شوید.

خرید زعفران نگین صادراتی با قیمت تولید:

خرید زعفران نگین صادراتی با قیمت تولید

در بین انواع زعفران صادراتی، زعفران نگین هم از نظر ظاهری و هم از نظر ویژگی های شیمیایی بهترین کیفیت را دارد.

درشتی، ضخامت و طویل بودن کلاله های زعفران نگین از یک طرف؛ خوش رنگ بودن و قدرت رنگی دهی بالای آن از طرف دیگر سبب شده جزء پرفروش ترین انواع زعفران صادراتی باشد.

فروشگاه ماه خود تولید کننده زعفران است و زعفران را با قیمت تولید و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند.

نبود واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده سبب می شود کیفیت اولیه زعفران حفظ شده و به کلاله ها نیز آسیب نرسد (خرد و شکسته نشوند) و از عطر و بوی زعفران نیز کاسته نشود در نتیجه زعفران با کیفیتی بالا به دست مصرف کننده برسد.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت فروش زعفران قائنات اعلا در آذربایجان

بزرگترین خریداران زعفران در خارج از کشور:

بزرگترین خریداران زعفران در خارج از کشور

 

کشور ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران در دنیا است که ۹۲ درصد تولید و ۹۵ درصد صادرات زعفران بر عهده استان‌های خراسان رضوی و جنوبی است.

اسپانیا بزرگترین مشتری زعفران ایران است و پس از آن کشورهای فرانسه، سوئد، آلمان، ایتالیا، سوئیس، بریتانیا، هلند، امارات متحده عربی، هنگ کنگ، چین، کویت، قطر، ژاپن و بحرین از ایران زعفران وارد می کنند.

اگرقصد صادات زعفران را دارید ؛ بهترین انواع زعفران صادراتی را از ما خریداری کنید و از قیمت زعفران نگین صادراتی نیز هم اکنون مطلع شوید.

قیمت زعفران به دلار ۲۰۲۲:

قیمت زعفران به دلار

قیمت جهانی زعفران فراتر از قیمت زعفران در ایران است. تعئین قیمت زعفران بستگی به نوع، کیفیت و بسته بندی زعفران و توافق بین فروشنده و خریدار زعفران دارد.

چند دلیل مهم باعث تغییرات قیمت زعفران در سال ۲۰۲۲ شده است:

  • کاهش ۴۰ تا ۵۰ درصدی تولید زعفران در سال ۲۰۲۰ 
  • رفع شرایط قرنطینگی و فراهم شدن امکان صادرات به اکثر کشورها 
  • افزایش تقاضای بازارهای بین المللی برای خرید عمده زعفران

طبق بررسی‌های به عمل آمده خریداران زعفران در کشورهای عربی عمدتاً متشکل از شرکتی با یک شرکت ایرانی یا یک شرکت خارجی با ملیت اماراتی، اسپانیایی، پرتغالی و آمریکایی است. این شرکت ها زعفران ایرانی را با بسته بندی خودشان به کشورهای هدف یا قیمتی گزاف صادر می کنند.

قیمت زعفران نگین در بازار ایران:

قیمت زعفران نگین در بازار ایران

هنگام خرید زعفران حتماً متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار شده اید.

چند نکته مهم درباره قیمت زعفران:

با توجه به نوع زعفران و عیار آن، قیمت زعفران متفاوت است. هر چقدر قدرت رنگ دهی زعفران بالاتر باشد و به اصطلاح عیار بالاتری داشته باشد، قیمت آن هم بیشتر خواهد بود.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت تولید زعفران بسته بندی عالی

نوع بسته بندی زعفران نیز در قیمت گذاری تاثیر دارد. قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران با هم متفاوت است. ارائه گواهینامه بهداشت و استاندارد به همراه محصول؛ یکی از دلایل اختلاف قیمت فروش زعفران در بین شرکت هاست. مقدار معامله زعفران یعنی خرید زعفران به صورت عمده و کیلویی یا جزئی در قیمت گذاری زعفران موثر است.

برای اطلاع از قیمت زعفران نگین صادراتی و تعرفه های صادرات زعفران با ما در ارتباط شوید.

قیمت زعفران گرمی در سال ۱۴۰۱:

قیمت زعفران گرمی

در حال حاضر قیمت یک گرم زعفران نگین از ۱۰۸۰۰ تومان تا ۱۴۵۰۰ تومان متفاوت است.

این اختلاف قیمت به کیفیت کلاله ها به ریز و درشت بودن زعفران مربوط می شود. یعنی زعفران نگینی که دارای کلاله های درشت در ضخیم تر است و کلاله ها بلندتر و فاقد شکستگی هستند نسبت به زعفران نگینی که کلاله هایش ریز و ظریف است، قیمت بالاتری دارد.

با آغاز فصل برداشت زعفران در خراسان یعنی مهر و آبان سال ۹۸، انواع زعفران امسالی با عطر و بوی بی نظیر با کیفیتی بی نظیر به بازار عرضه می‌شود.

برای خرید زعفران امسالی و اطلاع از قیمت زعفران نگین صادراتی تولید سال ۱۴۰۰ می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.