صادرات زعفران سرگل درجه یک

صادرات زعفران سرگل درجه یک

زعفران سرگل صادراتی درجه یک چه نوع زعفرانی است؟ زعفران سرگل صادراتی دارای چه ویژگی هایی است؟ چگونه زعفران سرگل درجه یک را تشخیص دهیم؟

زعفران سرگل صادراتی، به زعفرانی گفته می شود که تماما قرمز رنگ می باشد و هر چه قلم آن درشت تر باشد به درجه یک نزدیکتر می شود.

زعفران سرگل چگونه تولید می شود؟

زعفران سرگل به دو روش تولید می شود، یکی از روش هایی که می توان آن را تولید کرد از زعفران دسته است، که به آن زعفران زیر دسته ای می گویند و در بازار از قیمت بالاتری برخوردار است.

این طبیعی ترین روش تولید زعفران سرگل اعلای صادراتی می باشد که دارای بیشترین محبوبیت را در بین فروشندگان دارد. در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات شما می توانید این محصول را با بهترین قیمت و تضمین اصل بودن تهیه کنید.

روش دیگری که می توان سرگل اعلای صادراتی را تولید کرد، از زعفران پوشال می باشد. به دلیل اینکه زعفران پوشال با قسمت سفید رنگی همراه است، بنابراین با جدا کردن همین سفیدی سرگل اعلایی تولید می شود که آن هم از کیفیت و عطر و بوی زیادی برخوردار است.

در بازار این نوع سرگل بیشتر می توان پیدا کرد.

زعفران سرگل صادراتی درجه یک از سرقلم های درشت، عطر و بوی زیاد(به صورت اصلی بدون افزودنی ها)، دارای رنگ دهی بالا مثلا ۲۲۰ تا ۲۴۰ می باشد که بیشتر شرکت های اروپایی خواستار این نوع محصول هستند و از آن در صنایع دارویی، شیمیایی، غذایی و … استفاده می کنند.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.