صادرات زعفران سرگل درجه یک ارسال دیدگاه

زعفران سرگل صادراتی درجه یک چه نوع زعفرانی است؟ زعفران سرگل صادراتی دارای چه ویژگی هایی است؟ چگونه زعفران سرگل درجه یک را تشخیص دهیم؟

زعفران سرگل صادراتی، به زعفرانی گفته می شود که تماما قرمز رنگ می باشد و هر چه قلم آن درشت تر باشد به درجه یک نزدیکتر می شود.

زعفران سرگل چگونه تولید می شود؟

زعفران سرگل به دو روش تولید می شود، یکی از روش هایی که می توان آن را تولید کرد از زعفران دسته است، که به آن زعفران زیر دسته ای می گویند و در بازار از قیمت بالاتری برخوردار است.

این طبیعی ترین روش تولید زعفران سرگل اعلای صادراتی می باشد که دارای بیشترین محبوبیت را در بین فروشندگان دارد. در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات شما می توانید این محصول را با بهترین قیمت و تضمین اصل بودن تهیه کنید.

روش دیگری که می توان سرگل اعلای صادراتی را تولید کرد، از زعفران پوشال می باشد. به دلیل اینکه زعفران پوشال با قسمت سفید رنگی همراه است، بنابراین با جدا کردن همین سفیدی سرگل اعلایی تولید می شود که آن هم از کیفیت و عطر و بوی زیادی برخوردار است.

در بازار این نوع سرگل بیشتر می توان پیدا کرد.

زعفران سرگل صادراتی درجه یک از سرقلم های درشت، عطر و بوی زیاد(به صورت اصلی بدون افزودنی ها)، دارای رنگ دهی بالا مثلا 220 تا 240 می باشد که بیشتر شرکت های اروپایی خواستار این نوع محصول هستند و از آن در صنایع دارویی، شیمیایی، غذایی و … استفاده می کنند.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *