نماینده فروش بهترین زعفران قائنات صادراتی

نماینده فروش بهترین زعفران قائنات صادراتی

از کجا می توانم نمایندگی فروش بهترین زعفران قائنات را بگیرم؟ شرایط نماینده فروش زعفران قائنات صادراتی به چه شکلی می باشد؟ بهترین زعفران قائنات آن هم به صورت صادراتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

سهم ایران در تولید زعفران جهان قابل توجه بوده است ولی متاسفانه چون کشورهای دیگر برای سال‌های طولانی به صورت فله ای ماده خام زعفران از ایران را می‌خریدند و در کشور خود به بسته بندی و توزیع آن می‌پرداخته اند اهمیت تولید زعفران کشور ایران مشخص نبود.

اما خوشبختانه امروزه در استان خراسان رضوی کارخانه جات با رعایت استانداردهای جهانی به تولیدات و صادرات زعفران پرداخته اند و ایران در عرصه صادرات جهانی زعفران نیز شرکت نموده است. به امید به اینکه تولید صادرات زعفران ایران توسعه روز افزونی را بیابد.

چین و افغانستان رقبای جدید ایران در صادرات زعفران

کشت و تولید زعفران تقریبا آسان و پرسود است. لذا برخی از کشورهای که شرایط اقلیمی مناسب برای کشت زعفران را دارند از جمله چین، افغانستان و همچنین ترکیه تلاش برای تولید زعفران را آغاز نموده اند.

چین و افغانستان از رقبای اصلی ایران در این زمینه هستند. کشور افغانستان در تلاش است آمد در مناطقی که شرایط مساعد را دارد به جای خشخاش، زعفران کشت نماید.

این رقبا با داشتن نیروی کار ارزان در تلاش هستند، تا بخشی از بازار جهانی زعفران را به دست بیاورند و لذا تهدیدی جدی از این نظر برای کشور ایران به حساب می‌آیند. لذا اگر ایران نتواند جایگاه خود را از لحاظ کیفیت، کمیت و قیمت محصول حفظ نماید، جایگاه مهم و خود در تجارت زعفران در دنیا را از دست خواهد داد.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات در این چند سال خدمت خود توانسته است، زعفرانی با کیفیت و اصل را طبق قوانین صادراتی تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا آنها هم بتوانند از کیفیت اصلی زعفران تولید شده در منطقه قائنات بهترین تجربه را داشته باشند.

جهت گرفتن نماینده فروش بهترین زعفران قائنات صادراتی می توانید از طریق شماره های زیر و یا از طریق صفحه درباره ما سایت زعفران با ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.