قیمت زعفران یک گرمی

قیمت زعفران یک گرمی

قیمت زعفران یک گرمی چند هزار تومان است؟ قیمت زعفران در بسته بندی های یک گرمی چقدر میشود؟ بهترین بسته بندی زعفران یک گرمی کدام است؟

قیمت زعفران یک گرمی، قیمت زعفران یک مثقالی و قیمت زعفران در انواع بسته بندی های خاتم، اطلسی، آذین، گوهر و پاکتی در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات ارائه شده است. با مراجعه به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات می‌توانید تصاویر انواع زعفران نگین، سرگل و دسته را که در حجم های مثقالی و گرمی، در ظروف مختلف دسته بندی شده مشاهده کرده و از قیمت به روز زعفران که در کنار هر محصول ارائه شده است، مطلع شوید.

مرغوب ترین زعفران ایران در استان خراسان جنوبی، منطقه قائنات، کاشت و برداشت می شود. آبان ماه فصل برداشت گل زعفران در خراسان جنوبی می باشد. پس از جمع آوری محصول از مزارع، اقدام به جدا کردن گلبرگ زعفران از کلاله ها می کنند.

به علت اینکه عمر گل زعفران ۲ تا ۳ روز است و فسادپذیری گلها روی رنگ، بو و طعم کلاله های قرمز رنگ اثر میگذارد باید به سرعت کلاله ها از سایر اجزای گل جدا شود.

از آنجا که این کار توسط نیروی انسانی انجام شده و زمان‌بر است، اغلب مردم منطقه کلاله ها را به همراه سفیدی جدا کرده و خشک می‌کنند که به آن زعفران دسته می گویند.

قیمت یک گرم زعفران

بعد از این مرحله می توان از زعفران خشک دسته با جدا کردن قسمت سفیدی؛ سایر انواع زعفران پوشال، نگین و سرگل را بدست آورد که بسته به مقدار سفیدی که ممکن است به همراه کلاله ها باقی بماند؛ کیفیت زعفران و قیمت زعفران متفاوت خواهد بود.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات واقع در خراسان جنوبی عرضه کننده انواع زعفران اصل قائنات با بالاترین کیفیت می باشد. برای خرید زعفران اصل و درجه یک می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.