بیشترین نوع زعفران مصرفی رستوران ها کدام است؟ مراکز معتبر عرضه کننده انواع زعفران مصرفی رستوران ها با قیمت ارزان کدامند؟ چرا قیمت زعفران مصرفی رستوران ها در بازار متفاوت است؟ چگونه و از کجا بهترین زعفران درجه یک را با بهترین قیمت برای مصرف رستوران و آشپزخانه تهیه کنیم؟ بهترین قیمت زعفران برای آشپزخانه ها کجاست؟

در بین انواع زعفران زعفران نرمه و پوشال به دلیل داشتن قیمت ارزان و مناسب برای مصرف رستوران ها متقاضیان زیادی دارند هدف از استفاده از زعفران در طبخ غذا و تراکم دادن به غذاها و رنگی و تزیین آن می باشد. بنابراین رستوران ها به دنبال زعفرانی هستند که بالاترین قدرت رنگی را داشته باشد تا با مصرف مقادیر اندکی از آن زعفران بتوانند بیشترین میزان رنگ را تهیه نمایند.

چنانچه زعفرانی که در رستوران ها استفاده می شود خالص نباشد قدرت رنگ دهی پایینی خواهد داشت. هر چقدر میزان سفیدی زعفران کمتر و قرمزی و کلاله بیشتر باشد، رنگ و طعم ایجاد شده از زعفران نیز از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. از طرفی، گران بودن زعفران سبب شده رستوران ها به دنبال زعفرانی ارزان و مقرون به صرفه باشند.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با توجه به درخواست صاحبان رستوران ها و هتل ها، زعفران تضمینی و اصل قائنات را به صورت فله و بسته بندی با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می کند.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات، زعفران نرم و پودر را که از کلاله های خالص زعفران قائنات تهیه شده و فاقد هرگونه سفیدی و ناخالصی است و قیمت بسیار ارزانی نیز دارد، را برای مصرف رستوران ها توزیع و پخش می کنند.

این مقاله را هم از دست ندهید:  قیمت هر مثقال زعفران در سال ۹۶

قیمت پودر زعفران قائنات

 

زعفران پوشال عرضه شده توسط فروشگاه زعفران ممتاز قائنات به دلیل کیفیت بالا و قدرت رنگی زیاد و قیمت مناسب، برای مصرف رستوران ها مشتریان زیادی دارد. برای رضایت بیشتر هموطنان، رستوران هایی که در مقادیر عمده و بالا زعفران مصرفی جهت خرید سفارش می‌دهند، می‌ توانند از تخفیف قیمت همکار نیز بهره مند شوند.

برای خرید زعفران مصرفی رستوران خود با مناسبترین قیمت با واحد فروش ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات