قیمت تولید زعفران اعلا

قیمت تولید زعفران اعلا

زعفران اعلا چگونه تولید می شود؟ قیمت تولید زعفران اعلا بر چه اساسی اعلام می شود؟ هزینه تولید زعفران اعلا چگونه و در کجا مشخص می شود؟

زعفران اعلا چگونه تولید می شود؟

زعفران اعلا به زعفرانی گفته می شود که از قلم های درشت (کلاله های بلند) و دارای رنگی روشن همراه با عطر و بویی بالا باشد.

زعفران هرساله در میانه های فصل مهرماه تا اواسط فصل آبان ماه می توان آن را به روش های نوینی برداشت کرد. روش های خشک کردن زعفران بسیار مهم می باشند چون اگر در این کار کسی وارد بر کار نباشد به رنگ زعفران آسیب جدی وارد می کند و باعث می شود که رنگ زعفران به تیرگی بگراید و در بازار از قیمت پایین تری برخوردار باشد. بنابراین کشاورزان تمام سعی خودشان را می کنند که هنگام جدا کردن کلاله ها از گل بدون آسیب به کلاله ها آن را با احتیاط خشک کرده و وارد بازار کنند.

قیمت تولیدی زعفران بر اساس روش خشک کردنی که انجام میشود بستگی دارد و هر چه سرقلم های درشتر و تمیزتری همراه با نکات بهداشتی رعایت شود، باعث می شود که زعفران اعلا تری به دست آید.

قیمت تولید زعفران اعلا

زعفران اعلا همیشه در بازار مشتریان خاص خودشان را دارند و بیشتر شرکت هایی که در زمینه زعفران فعالیت می کنند به دنبال این طور زعفران هایی هستند.

شرکت ها از زعفران تولید شده داری سرقلم های درشت و باکیفیت برای صادرات استفاده می کنند تا همیشه مشتریان خودشان را راضی نگه دارند. این نوع زعفران تولید شده در بیشتر مواقع از رنگ دهی بالایی بین ۲۴۰ تا ۲۶۰ یا دیده شده حتی بالاتر هم برخوردار است و همین گزینه باعث شده که این محصول را با قیمت بالاتری خریداری کنند.

اگر شما هم به دنبال خرید زعفران اعلا با قیمت و کیفیت عالی هستید می توانید از طریق فروشگاه زعفران ممتاز قائنات و یا از طریق زیر جهت دریافت این محصول ارزشمند اقدام نمایید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.