قیمت هر کیلو زعفران نگین

قیمت هر کیلو زعفران نگین

قیمت هر کیلو زعفران نگین چقدر است؟ تفاوت قیمت یک کیلو زعفران نگین به صورت فله و بسته بندی شده چقدر است؟ قیمت یک مثقال زعفران نگین هم اکنون زعفران چند هزار تومان است؟

قیمت هر کیلو زعفران نگین به صورت فله، ارزان تر از قیمت یک کیلو زعفران نگین به صورت بسته بندی شده می باشد. اگر شما بخواهید یک کیلو زعفران نگین را به صورت یک مثقالی یا چند مثقالی بسته‌بندی کنید هزینه ظروف بسته‌بندی به قیمت هر کیلو زعفران نگین اضافه خواهد شد.

به عنوان مثال فرض کنیم قیمت یک کیلو زعفران نگین درجه یک حدود ۱۳ میلیون تومان است و شما می خواهید یک کیلو زعفران نگین را به صورت بسته بندی های یک مثقالی خریداری کنید پس چیزی حدود ۲۱۷ عدد بسته بندی یک مثقال زعفران را باید خریداری کنید. حال برای محاسبه قیمت هر کیلو زعفران بسته بندی شده باید تعداد بسته بندی ها را در قیمت یک مثقال زعفران ضرب کنید.

خرید زعفران فله به دلیل حذف هزینه‌های بسته‌بندی مناسب تر است هر چند که بسته بندی زعفران سبب حفظ کیفیت زعفران در طول مدت نگهداری زعفران می شود. برای صرفه جویی در هزینه ها شما بایستی از مراکز اصلی تولید و فروش زعفران اقدام به خرید زعفران نمایید.

خرید زعفران از تولید کننده علاوه بر تضمین کیفیت و اصل بودن زعفران باعث می‌شود شما با قیمت واقعی تولید و ارزان تر دریافت کنید. برای اطلاع از قیمت زعفران و خرید کیلویی زعفران نگین می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.