قیمت فروش زعفران یک مثقالی درجه یک

زعفران یک مثقالی درجه یک امسالی با چه قیمتی به بازار عرضه می‌شود؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران چیست؟ زعفران یک مثقالی درجه یک در چه بسته‌بندی‌هایی به فروش میرسد؟

قیمت فروش زعفران، به عوامل مختلفی بستگی دارد، اولین عامل، درجه کیفیت زعفران عرضه شده می باشد. ضخیم بودن کلاله های قرمز رنگ زعفران یا در اصطلاح آن در قلم دار بودن زعفران و همچنین شکسته نبودن کلاله ها و خوشرنگ و تیره نبودن زعفران از جمله عوامل تعیین کننده کیفیت زعفران هستند.

زعفران یک مثقالی که به طور یک دست دارای رشته های درست و سالم بوده و کلاله های خود و شکسته نداشته و کلاله ها تماماً قرمز و فاقد هرگونه سفیدی باشد. به این نوع زعفران، زعفران یک مثقالی درجه یک گفته می شود.

قیمت یک مثقال زعفران

این مقاله را هم از دست ندهید:  فروش اینترنتی زعفران قائنات اعلا

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با به کارگیری اصول صحیح و استاندارد، جهت خشک کردن زعفران و نیز مراحل جداسازی سفیدی زعفران در کارگاه خود توانسته است، کیفیت تمامی محصولات عرضه شده را با بالاترین کیفیت همانند موقع برداشت آن از مزارع ،حفظ نماید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با انواع زعفران یک مثقالی درجه یک و بسته بندی استاندارد کمک می کند در طی ارسال زعفران به شهرهای مختلف، به آن آسیب نرسیده و کیفیت بالای زعفران حفظ شود.

قیمت فروش انواع زعفران یک مثقالی نسبت به کیفیت بالای محصول بسیار مقرون به صرفه و مناسب برای مشتریان می باشد. برای اطلاع از قیمت فروش انواع زعفران در بسته بندی های گرمی و مثقالی با واحد فروش ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس