صادرات زعفران قائنات بیشتر به چه کشورهای انجام می شود؟ تعرفه گمرکی صادرات زعفران قائنات چقدر است؟ ویژگی زعفران صادراتی اعلا چیست؟ نمایندگی صادرات زعفران قائنات اصل کدام است؟ برای صادرات زعفران به کشورهای دیگر چه مراحل قانونی را باید طی کرد؟

شناخت خواص زعفران و نیز استفاده وسیع زعفران در صنایع مختلف مانند داروسازی و غذایی و … سبب شده است که صادرات زعفران در کشور ما نسبت به قبل افزایش چشمگیری داشته باشد.

از طرفی زعفران قائنات ایران به خاطر طعم و عطر و بوی فوق العاده و بی نظیری که دارد و نیز درجه یک بودن کیفیت آن، نسبت به زعفران سایر مناطق دنیا از طرفداران زیادی برخوردار است.

از این رو بسیاری از شرکت ها در حوزه صادرات زعفران قائنات که به عنوان برند زعفران ایران شناخته شده، مشغول به فعالیت هستند
کشورهای اروپا ، روسیه، امارات متحده ، ارمنستان ، چین، هند از کشورهای خریدار زعفران ایران می باشند.

صادرات انواع زعفران مستلزم اخذ مجوز وزارت بهداشت، موسسه استاندارد و کارت بازرگانی میباشد. قیمت فروش زعفران برای صادرات بر اساس مذاکرات بین خریدار و فروشنده تعیین می شود و تابع قوانین خاصی نیست .

بسته بندی خاتم زعفران

این مقاله را هم از دست ندهید:  مرکز صادرات زعفران اصیل

هزینه های گمرک، بازرسی و حمل و نقل و کشور مقصد از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران صادراتی خواهد بود.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات یکی از نمایندگی های صادرات زعفران قائنات اصل است .

فروشگاه ما برای مشتریان عزیزی که قصد صادرات انواع زعفران به کشورهای خارجی را دارند؛ زعفران درجه یک را با معیارهای مورد نظر مشتری و در مقادیر جزئی و یا کیلویی تامین می‌کند.

برای اطلاع از جزئیات صادرات زعفران، تعرفه صادرات و سود صادرات زعفران می توانید با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات