پخش زعفران صادراتی تربت حیدریه

پخش زعفران صادراتی تربت حیدریه

ویژگی‌های برتر پخش زعفران صادراتی تربت حیدریه چیست؟ آیا شما از مصرف کنندگان و یا مشتریان زعفران صادراتی تربت حیدریه هستید؟ از کدام مرکز پخش می توانید زعفران صادراتی تربت حیدریه را تهیه نمایید؟

تربت حیدریه شهرستان  خراسان رضوی بوده که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان زعفران صادراتی محسوب می‌شود. زعفران تربت حیدریه از لحاظ کیفیت و نوع، درجه بندی متفاوتی دارد.

نوع صادراتی زعفران تربت حیدریه دارای کیفیت بالا و رنگ تیره و تماما قرمز و معطر و دارای قدرت رنگ دهی بالا می باشد.

از مجموع 70 هزار هکتار اراضی زیر کشت زعفران استان خراسان رضوی، هشت هزار هکتار یعنی معادل حدود 12 درصد آن مربوط به شهرستان تربت حیدریه است.

در استان خراسان رضوی 117 هزار خانوار به کشت زعفران مشغول هستند که از این میزان 14 تا 15 هزار خانوار در تربت حیدریه به این کار اشتغال دارند. و در فصل برداشت گل زعفران اکثر مردم تربت حیدریه برای برداشت محصول، صبح زود به مزارع خود می روند و تا غروب خورشید به این کار مشغول هستند.

هم اکنون به ازای هر هکتار زمین زعفران، 220 نفر روز مشغول کار هستند که در کل 70 هزار نفر اشتغال مستقیم و 2 تا سه برابر این رقم، اشتغال غیرمستقیم به دست می آید.

در حالی که میانگین تولید زعفران در استان خراسان رضوی چهار کیلوگرم در هکتار است، این رقم در تربت حیدریه 4.2 کیلوگرم است که میزان تولید سالانه آن در این شهرستان به 32 تن زعفران خشک می رسد.

شهر 130 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

زعفران تربت حیدریه نیز همانند زعفران خراسان جنوبی انواع مختلفی برای صادرات دارد مانند : زعفران سرگل ، زعفران نگین ، زعفران دسته ، زعفران پوشال.

برای خرید و سفارش زعفران صادراتی می توانید با فروشگاه زعفران ممتاز قائنات تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۹۰

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.