پخش زعفران بسته بندی عالی

آیا مراکزی وجود دارد که زعفران مورد نظر مشتری را در بسته بندی دلخواه عرضه کند؟ پخش زعفران با بسته بندی عالی چگونه تهیه کنم؟ بسته بندی جدید محصولات زعفران کدام اند و چگونه می توان آنها را تهیه نمود؟

به نظر شما آیا بسته بندی‌ های مدرن و برخوردار از عناصر برتر طراحی، در فروش بیشتر محصولات تولیدی تأثیر‌گذار خواهند بود، یا در نهایت این کیفیت محصول است که حرف آخر را می‌زند؟

زعفران یک محصول صادراتی که ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده این محصول شناخته شده است. به کارگیری روش های نوین بسته بندی با رعایت استانداردها و اصول بهداشتی سبب حفظ کیفیت زعفران می گردد.

پخش زعفران بسته بندی عالی

زعفران ادویه مرغوب و محبوب ایرانی است و نمونه های بسته بندی آن عمدتا محصولاتی بهداشتی اند که با حفظ اصالت زعفران مرغوب و اصیل ایرانی تولید شده اند.

زعفران در ایران به علت کیفیت منحصر بفردش و هم چنین وجود شرایط آب و هوایی مناسب برای کشت آن جایگاه خاصی در بازار زعفران صادراتی دارد .زعفران یکی از گران ترین ادویه دنیا و از مهم ترین اقلام صادراتی غیر نفتی کشورمان محسوب می شود .بطوریکه سالیانه در ایران حدود 220 تا230 تن زعفران تولید می شود لذا از ارزش ذاتی صادرات فراوانی برخوردار است.

زعفران در شمار گران‌ قیمت‌ترین ادویه‌جات جهان جای دارد. گیاهی که خواص مختلف درمانی داشته و تنها در معدودی از کشورهای جهان از جمله ایران، به عمل می‌آید.

حفاظت زعفران مهم است و باید که از نور و رطوبت دور باشد.اگر در بسته شیشه ای یا کنسروی نگهداری شود عمر مفید آن برای 3 سال خواهد بود.زغفران چون بوی اجسام را به خود میگیرد لذا وقتی خواستید که ظرفش را عوض کنید توجه داشته باشید که ظرف آن بی بو باشد.

این مقاله را هم از دست ندهید:  عرضه ویژه زعفران بسته بندی در محرم

با توجه به اشکال بسته بندی مختلف فروش این محصول در وزن های متنوع، تلاش شده تا در طراحیبسته بندی هزینه های تولید و همچنین نوع مخاطبین محصول که شامل مصارف خانگی، خرید سوغات و صادرات می باشد، مد نظر قرار گیرد.

چنانچه قصد خرید زعفران بسته بندی با کیفیت بالا و با قیمت مناسب را دارید با فروشگاه زعفران ممتاز قائنات در ارتباط باشید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس