خرید زعفران قائنات

خرید زعفران قائنات

چگونه می توانیم در شهر خود زعفران قائنات را خریداری نماییم؟ قیمت خرید زعفران قائنات چقدر است؟ قیمت زعفران یک گرمی سرگل چه قدر است؟ نمایندگی زعفران قائنات در تهران کجاست؟

منطقه قائنات خراسان جنوبی از مهمترین مناطق ایران در زمینه تولید زعفران مرغوب میباشد. آبان ماه، فصل برداشت زعفران در استانهای خراسان جنوبی و رضوی می باشد. مردم منطقه قائنات صبح ها قبل از طلوع آفتاب به مزارع زعفران رفته و اقدام به جمع‌آوری محصول می نمایند.

پس از اینکه کلاله های زعفران از گلبرگ آن جدا شده، مراحل خشک کردن و فرآوری زعفران انجام می‌شود. زعفران منطقه قائنات به دلیل ویژگی های اقلیمی و جغرافیایی منطقه از کیفیت بالایی برخوردار است.

زعفران منطقه قائنات از نظر ظاهری بسیار متمایز و برتر از زعفران سایر مناطق می باشد به طوری که درشتی و ضخامت کلاله های زعفران و طعم و عطر و بوی زعفران قائنات در سراسر ایران زبان زد و مشهور می‌ باشد.

قیمت یک گرم زعفران

جهت حفظ کیفیت زعفران پس از برداشت آن از مزارع نحوه فراوری و خشک کردن زعفران بسیار تاثیر گذار است. چنانچه زعفران طبق اصول استاندارد فرآوری نشود، کلاله ها خرد و شکسته شده از عطر و بوی آن کاسته و رنگ آن تیره و بدرنگ می‌شود.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مفتخر است با بهره گیری از تجارب و نیز مهارت متخصصین زعفران و کشاورزان منطقه، انواع زعفران قائنات را پس از فرآوری با کیفیت بسیار تهیه کرده و در سراسر ایران توزیع نماید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات انواع زعفران قائنات را به صورت بسته بندی های گرمی و مثقالی با قیمت واقعی تولید به هرکجا که مشتریان بخواهند ارسال می‌کند.

با خرید زعفران قائنات از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با صرف کوتاه ترین زمان، مرغوبترین زعفران ایران را در شهر خود تحویل بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.