خرید زعفران مرغوب از مبدا تولید

خرید زعفران مرغوب از مبدا تولید

آیا قصد خرید زعفران مرغوب با کیفیت عالی را دارید؟ علت تفاوت قیمت زعفران مرغوب از مبدا تولید آن تا مرحله فروش به مشتری چیست؟ آیا مراکزی هستند که بتوان زعفران مرغوب و اصل را با قیمت مبدا تولید از آن خریداری نمود؟

کشت زعفران امروزه در نقاط مختلف ایران رواج دارد. خراسان جنوبی به علت آب و هوای خاص و زمین های کشاورزی مناسب بزرگترین تولید کننده زعفران می باشد.

از آنجا که مراحل کاشت پیاز زعفران، برداشت گل زعفران و استخراج زعفران به صورت دستی و سنتی انجام می شود هزینه های صرف شده در این مراحل سبب شده زعفران قیمت بالاتری داشته باشد.

متاسفانه با اینکه زحمت اصلی تولید زعفران بر عهده کشاورزان است ولی سود اصلی حاصل از زعفران به جیب دلالان و واسطه‌ها می‌رود. واسطه ها با خرید زعفران با قیمت پایین از کشاورز آن را با سود بسیار بیشتر دست ‌به ‌دست به واسطه های دیگر می فروشند. به دنبال آن اضافه کردن ناخالصی به زعفران، کاهش کیفیت زعفران و تقلب در زعفران نیز بیشتر اتفاق می‌افتد.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مفتخر است زعفران مرغوب را از مبدا تولید آن یعنی مزارع منطقه قائنات تهیه و به مشتریان خود عرضه نماید. با خرید زعفران مرغوب از مبدا تولید می توانید اطمینان داشته باشید که زعفران مرغوب و اصل و با کیفیت عالی و با قیمت واقعی و پایه خریداری کرده اید. همکاری با شما افتخار ماست.

جهت خرید زعفران با فروشگاه زعفران ممتاز قائنات تماس حاصل فرمایید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.