خرید و فروش زعفران در تهران

خرید و فروش زعفران در تهران

قیمت خرید زعفران در تهران چقدر است؟ مرکز فروش زعفران اصل قائنات در تهران کجاست؟ قیمت فروش زعفران در تهران هم اکنون چقدر است؟ نوسانات قیمت خرید و فروش زعفران در تهران امسال چگونه بوده است؟

چنانچه قصد خرید و فروش زعفران در تهران را دارید، می‌ توانید زعفران مورد نیاز خود را به صورت تضمینی و ۱۰۰% اصل از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات تامین نمایید. اگر در حوزه فروش زعفران در تهران فعالیت دارید، حتما اصل بودن زعفران، کیفیت آن و قیمت زعفران برای شما مهم است.

با خرید زعفران از تولید کننده و کشاورز شما می توانید زعفران را با قیمت پایه و بسیار ارزان خریداری نموده و با فروش زعفران در تهران به سود بیشتری برسید. خرید زعفران از کشاورز مزیت های دیگری هم دارد.

همانطور که می‌ دانید زعفران به دلیل ویژگی های خاصی که دارد در همه مناطق ایران کاشت نمی شود. گرچه امروزه در بسیاری از استان‌ های کشور شاهد پرورش زعفران هستیم اما هیچکدام قابل مقایسه با کیفیت زعفران منطقه قائنات خراسان جنوبی نبوده و کیفیت زعفران قائنات همچنان رتبه نخست را نه تنها در ایران بلکه در دنیا به خود اختصاص داده است.

قیمت یک مثقال زعفران

آزمایشات انجام گرفته روی زعفران بدست آمده از منطقه قائنات خراسان جنوبی نشان می‌ دهد که زعفران این منطقه بالاترین میزان تولید رنگ، عطر و بو را دارد. زعفران تولید شده در این استان به سراسر ایران عرضه می شود. وجود واسطه های خرید و فروش زعفران در این بین سبب افزایش کاذب قیمت زعفران می شود بعلاوه زمینه را برای تقلب در زعفران نیز فراهم می کند.

با خرید زعفران از محل اصلی تولید آن می‌ توانید از اصل و خالص بودن زعفران اطمینان یابید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات علاوه بر اینکه از تولید کنندگان زعفران است در حوزه فروش زعفران اصل قائنات نیز فعالیت می‌ کند.

این فروشگاه در منطقه قائنات خراسان جنوبی واقع بوده و به راحتی به زعفران اصل قائنات دسترسی دارد.

برای تامین زعفران در مقادیر چند کیلویی برای خریداران عمده زعفران نیز فروشگاه زعفران ممتاز قائنات اقدام به خرید مستقیم زعفران از کشاورز می نماید و پس از فرآوری و بسته بندی زعفران، آن را با حفظ کیفیت اولیه به هموطنان عزیز عرضه می کند.

بسته بندی زعفران سبب محافظت از زعفران در مقابل نور، رطوبت و ضربه شده و سبب می شود در طی مدت زمان ارسال به مشتری و نیز مدت زمان نگهداری زعفران؛ کیفیت آن حفظ شود.

تنوع در بسته بندی زعفران، کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب زعفران سبب همکاری مداوم خریداران زعفران با این فروشگاه شده است. همکاری با شما افتخار ماست. برای خرید زعفران درجه یک قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.