قیمت خرید زعفران مرغوب از تولید کننده اصلی

قیمت خرید زعفران مرغوب از تولید کننده اصلی

چگونه می‌توان زعفران مرغوب را از تولید کننده اصلی زعفران خریداری نمود؟ قیمت خرید زعفران مرغوب از تولید کننده اصلی چقدر است؟ قیمت خرید زعفران سرگل و نگین درجه یک چقدر است؟

استان های خراسان جنوبی و رضوی سهم عمده تولید زعفران را در کشور دارا میباشند. میزان تولید سالانه زعفران خشک در این دو استان بیش از ۳۰۰ تن میباشد. کیفیت زعفران منطقه قائنات نیز رتبه نخست را در کشور داراست.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات در استان خراسان جنوبی مستقر بوده و دسترسی آسان به زعفران مرغوب درجه یک و نیز ارتباط گسترده با کشاورزان منطقه و تولیدکنندگان زعفران از مزیت های استقرار فروشگاه زعفران ممتاز قائنات در شهر زعفران است.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات به دلیل حضور دائم در پایتخت زعفران کشور توانسته ارتباط گسترده‌ای با شبکه تولید و فروش زعفران در استانهای خراسان جنوبی و رضوی داشته باشد نتیجه این ارتباط و همکاری یافتن مرغوبترین زعفران در کمترین زمان ممکن و تامین آسان و مطمئن زعفران برای مشتریان بوده است.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات خود یکی از تولیدکنندگان زعفران قائنات است. به همین جهت با خرید زعفران از این فروشگاه میتوانید زعفران اصل و خالص منطقه قائنات که برداشت شده از مزارع منطقه بوده و با هیچ زعفران دیگری مخلوط نشده (به دلیل حذف واسطه های خرید زعفران) را خریداری نمایید.

قیمت خرید زعفران مرغوب بسیار مناسب و با قیمت تولید کننده و بدون افزایش هزینه های اضافی به مشتریان عرضه می شود. جهت خرید زعفران قائنات اصل می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام
این مقاله را هم از دست ندهید:
خرید آنلاین زعفران فله درجه یک

مقاله های مرتبط :