قیمت خرید زعفران مثقالی

قیمت خرید زعفران مثقالی

قیمت هر مثقال زعفران نگین و سرگل ممتاز چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران مثقالی در جدیدترین بسته بندی ها را دارید؟

قیمت زعفران مثقالی قیمت یک مثقال زعفران در سال 99 قیمت زعفران قائنات

بازار خرید زعفران:

اکثر افراد هنگام خرید زعفران می‌پرسند قیمت بهترین زعفران چقدر است؟ در پاسخ باید گفت هر کسی از بهترین زعفران برداشتی دارد. بسته به اینکه شما برای چه کاری زعفران می خواهید؛ بهترین زعفران هم متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال برای صادرات زعفران؛ بهترین زعفران نگین است و برای مصارف خانگی زعفران سرگل هم مناسب است. به طور کلی زعفران به چهار نوع تقسیم بندی می شود که شامل زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین می باشد.

هر کدام ازانواع زعفران، درجه کیفیت های متفاوتی دارند و برای مصارف مختلف استفاده می شوند. زعفران های با درجه کیفیت پایین تر معمولاً برای مصارف خانگی و هتل ها و رستوران ها استفاده می شود. برای خرید بهترین زعفران از بازار می توانید با ما تماس بگیرید.

مهمترین نکات هنگام خرید زعفران:

خریداران زعفران همیشه دغدغه دارند که در ازای هزینه ای که می پردازند زعفران اصل و با کیفیت خریداری کنند. مهمترین نکات هنگام خرید زعفران را در اینجا بیان می کنیم.

از آنجا که تقلب در زعفران امروزه زیاد شده است خرید زعفران اصل و خالص اهمیت ویژه‌ای دارد اما چگونه می توان به اصل بودن و کیفیت زعفران پی برد؟!

همان طور که گفتیم هر کدام از انواع زعفران ویژگی های مخصوص به خود را دارد و با همدیگر متفاوتند به عنوان مثال نمی توان وجود سفیدی در زعفران را نشان‌دهنده کیفیت پایین زعفران دانست چرا که زعفران دسته و پوشال انواعی از زعفران هستند که دارای سفیدی می باشند.

بنابراین شما قبل از خرید زعفران باید با انواع زعفران و ویژگی های آن آشنا باشید. برای این منظور می توانید به مقالات ارائه شده در سایت در این باره مراجعه کنید.

در ادامه مشخصات زعفران درجه یک را بیان خواهیم کرد تا هنگام خرید زعفران با در نظر گرفتن این معیارها بتوانید به کیفیت زعفرانی که میخرید پی ببرید همچنین قیمت خرید زعفران مثقالی را بیان می کنیم.

خرید زعفران درجه یک قائنات امسالی:

خرید زعفران درجه یک

به طور کلی چون قدرت رنگ دهی زعفران مربوط به قسمت قرمز رنگ زعفران است، هرچقدر سفیدی زعفران کمتر باشد قدرت رنگ دهی زعفران بیشتر خواهد بود. بنابراین هر چقدر زعفران تمام قرمز و فاقد سفیدی باشد، کیفیت بالاتری خواهد داشت.

معیار دیگر برای سنجش کیفیت زعفران؛ ویژگی های ظاهری کلاله های زعفران است. هر چقدر کلاله ها از نظر ضخامت و طول؛ ضخیم تر و طویل تر باشند کیفیت بالاتری دارند.

به عنوان مثال زعفران نگین چون از همان ابتدا کلاله های قرمز رنگ از گل زعفران جدا می شود، کلاله ها درشت و طویل هستند اما زعفران سرگل چون از زعفران دسته و پوشال بدست می آید هنگام جدا کردن سفیدی از کلاله های قرمز رنگ؛ رشته‌ها شکسته می‌شوند بنابراین کلاله های آن ریز تر از کلاله های زعفران نگین می باشد.

شما می توانید انواع زعفران سرگل درجه یک و نگین درجه یک را از فروشگاه ما به صورت فله یا بسته بندی شده خریداری کنید. برای خرید زعفران درجه یک قائنات امسالی می توانید با ما ارتباط بگیرید.

یک مثقال زعفران چند گرم است؟

یک مثقال زعفران چند گرم است

یکی از سولات رایج این است که یک مثقال زعفران چند گرم است؟ هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶۰۸ گرم زعفران است. بنابراین قیمت یک مثقال زعفران بیشتر از قیمت یک گرم زعفران است. بسته به نوع و کیفیت زعفران؛ قیمت زعفران متفاوت است.

این مقاله را هم از دست ندهید:
خرید زعفران فله و بسته بندی ویژه صادرات

انواع زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارتند از: زعفران دسته، پوشال، سرگل، نگین.

شاید بپرسید علت بالاتر بودن قیمت زعفران نگین نسبت به قیمت زعفران سرگل چیست و تفاوت بین زعفران سرگل و نگین در چیست؟ شما می توانید تمام اطلاعات راجع به ویژگی های انواع زعفران و تفاوت بین آنها را از طریق مقالات سایت بدست آورید.

نحوه محاسبه قیمت زعفران مثقالی:

قیمت یک مثقال زعفران ممتاز قائنات

 

حتما شما هم می خواهید نحوه محاسبه قیمت زعفران مثقالی را بدانید. اگر قیمت هر گرم زعفران را در عدد ۴٫۶۰۸ ضرب کنید، قیمت مثقالی زعفران بدست خواهد آمد. البته همانطور که گفتیم نوع و درجه کیفیت زعفران؛ اصلی ترین عامل تعیین کننده قیمت زعفران است. از طرفی قیمت زعفران فله و بسته بندی شده متفاوت است.

قیمت زعفران بسته بندی شده متناسب با نوع ظروف بسته بندی متغیر است. شما می توانید قیمت انواع زعفران بسته بندی شده را در صفحه اصلی سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مشاهده کنید.

در ادامه درباره قیمت خرید زعفران مثقالی در تهران صحبت می کنیم.

قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران:

قیمت زعفران در تهران ممکن است با قیمت زعفران در مشهد متفاوت باشد. علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازارهای مختلف در درجه اول، به نوع و کیفیت زعفران بستگی دارد.

اکثر مراکز فروش زعفران در تهران خودشان تولید کننده زعفران نیستند بنابراین برای تامین زعفران مورد نیاز خود از سایر استان های تولید کننده زعفران اقدام به خرید زعفران می نمایند. هزینه های حمل و نقل و انبارداری به قیمت خرید زعفران اضافه شده و سپس زعفران با بسته بندی های زیبا و قیمت بالاتر به بازار عرضه می شود. بنابراین در مراکز مختلف قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران متفاوت است.

این مقاله را هم از دست ندهید:
خرید زعفران خوب رستوران به مناسبت محرم

آیا شما در تهران هستید و قصد خرید زعفران را دارید؟ شما می توانید از طریق خرید اینترنتی زعفران یا تماس تلفنی با واحد فروش ما اقدام به خرید زعفران اصل قائنات از استان خراسان جنوبی نمایید. ما زعفران اصل قائنات را با قیمت تولید برای شما ارسال می کنیم.

قیمت یک مثقال زعفران در سال 99

قیمت هر مثقال زعفران در سال ۱۴۰۲:

اگر قصد خرید زعفران را دارید و می خواهید از قیمت زعفران مثقالی یا قیمت زعفران گرمی مطلع شوید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران ثابت نیست و بازار خرید و فروش زعفران نوسانات قیمتی زیادی دارد. زمان خرید زعفران، میزان عرضه و تقاضای زعفران به بازار، کاهش و افزایش صادرات زعفران، نوسانات نرخ ارز از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران هستند. بنابراین اگر می خواهید از قیمت روز زعفران مطلع شوید می توانید با ما در تماس باشید.

به عنوان مثال قیمت زعفران در سال ۱۴۰۰ به دلیل شرایط جوی و آب و هوایی و کمبود بارندگی و تاثیرات آن بر زمینهای زعفران؛ برداشت گل زعفران از زمینهای زراعی کل منطقه کاهش ۶۰ تا ۷۰ درصدی داشته است.

هرگاه به دلیل کمبود عرضه زعفران و کاهش برداشت محصول؛ تقاضای خرید نیز افزایش یابد؛ روند افزایش قیمت زعفران وجود دارد. برای اطلاع از قیمت هر مثقال زعفران در سال ۱۴۰۲ با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران بسته بندی جدید:

قیمت یک مثقال زعفران 99 قیمت یک مثقال زعفران قائنات

زعفران سرگل، نگین و پوشال به صورت بسته بندی های مثقالی در انواع ظروف بسته بندی زعفران موجود می‌باشد. ظروف خاتم، آذین، اطلسی، گوهر و پاکتی از جمله انواع بسته بندی زعفران مثقالی می‌باشد.

این مقاله را هم از دست ندهید:
خرید زعفران درجه یک فله امسالی

در بین انواع ظروف بسته بندی؛ ظروف خاتم گنجایش یک کیلو زعفران را دارد. بسته بندی کریستال دایره ای و پاکتی از ارزان قیمت ترین انواع زعفران بسته بندی شده می‌باشند.

وزن سبک، قیمت ارزان، سادگی و در عین حال زیبایی محصول از مزیت‌های این نوع بسته بندی ها می باشد. خرید زعفران اصل قائنات با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت در بسته بندی های جدید را با فروشگاه ما تجربه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.