جدیدترین قیمت زعفران صادراتی سال ۲۰۲۳

جدیدترین قیمت زعفران صادراتی سال ۲۰۲۳

جدیدترین قیمت زعفران صادراتی سال ۲۰۲۳ چقدر است؟ قیمت زعفران سرگل اعلا صادراتی چقدر است؟ قیمت فروش عمده زعفران درجه یک صادراتی چقدر است؟ قیمت زعفران کیلویی امروز چقدر است؟ زعفران نگین صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت فروش عمده زعفران در مشهد چقدر است؟

اگر در حوزه صادرات زعفران فعالیت می کنید خواندن این مطلب را از دست ندهید. خرید عمده زعفران فله، مزیت خرید زعفران از کشاورز، فروش عمده زعفران نگین، خرید زعفران کیلویی، قیمت زعفران در ترکیه مباحثی است که در ادامه صحبت می کنیم.

در این مطلب درباره قوانین صادرات زعفران، مشخصات زعفران صادراتی درجه یک و تفاوت انواع زعفران صادراتی صحبت خواهیم کرد. هم چنین خواهیم گفت هنگام خرید زعفران صادراتی به چه نکاتی باید توجه کنید.

با افزایش تقاضای جهانی برای خرید زعفران و پایین بودن میزان تولید زعفران در سال ۱۴۰۱ پیش بینی افزایش قیمت زعفران در سال ۲۰۲۳ زیاد است.

برای اطلاع از جدیدترین قیمت فروش زعفران صادراتی هم اکنون تماس بگیرید.

آشنایی با قوانین صادرات زعفران

آشنایی با قوانین صادرات زعفران:

برای اینکه بتوانید زعفران را به کشور مقصد صادر کنید باید مجوزهای لازم را داشته باشید یکی از این مجوزها کارت بازرگانی می باشد. داشتن گواهی استاندارد، گواهی بهداشت، گواهی قرنطینه دامی نباتی از دیگر مجوزهای لازم برای صادرات می باشد.

سوال اینجاست آیا کسی که این مجوزها را ندارد نمی تواند به خارج از کشور زعفران صادر کند؟!

گرفتن مجوزهای صادرات زعفران کاری زمان بر و پر هزینه است برای همین برای کسانی که تازه وارد حوزه صادرات زعفران شده اند و میخواهند در حد فقط چند کیلو زعفران را صادر کنند صرفه اقتصادی ندارد که بخواهند این مجوزها را اخذ نمایند.

این افراد می‌توانند از طریق شرکت هایی که دارای مجوز هستند زعفران خود را به کشور مقصد ارسال کنند. اگر قصد صادرات زعفران را دارید در شرکت ما صفر تا صد صادرات زعفران انجام می شود.

برای اطلاع از قیمت زعفران صادراتی سال جدید با ما تماس بگیرید.

صادرات چمدانی زعفران:

در صادرات چمدانی زعفران شما بدون اخذ مجوز می توانید زعفران را در چمدان خود به کشور مقصد ببرید. مقدار مجاز زعفران در این حالت صد گرم زعفران خواهد بود و برای مقادیر بیشتر از ۱۰۰ گرم باید به یکی از روش هایی که در بالا به آن اشاره کردیم استفاده کنید.

مشخصات زعفران صادراتی چیست

مشخصات زعفران صادراتی چیست؟

زعفران صادراتی باید معیارهای لازم برای صادرات را داشته باشد. زعفران صادراتی از نظر درصد رطوبت، میزان کروسین، قدرت رنگ دهی و… آزمایش می‌شود.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت یک کیلو زعفران نگین قائنات

بهترین انواع زعفران صادراتی آنهایی هستند که از قدرت رنگ دهی بالایی برخوردار است. در بین انواع زعفران؛ قدرت رنگ دهی زعفران نگین بالای ۲۴۰ می باشد و از مرغوبترین ترین انواع زعفران صادراتی محسوب می شود.

برای آشنایی با انواع زعفران می توانید به مقالات ارائه شده در سایت مراجعه کنید.

هنگام خرید زعفران صادراتی به سلامت فیزیکی کلاله ها و یکدست بودن محصول نیز باید توجه ویژه داشته باشید. در خرید عمده زعفران چون حجم زعفران درخواستی بالاست؛ به دقت بیشتری نیاز دارد.

زعفران درجه یک صادراتی، زعفرانی است که کلاله های شکسته شده در آن وجود ندارد. یک کیلو زعفران صادراتی درجه یک به طور یکدست؛ خوشرنگ و کلاله ها یکدست سالم و درشت هستند.

ویژگی های زعفران صادراتی فروشگاه زعفران ممتاز قائنات:

  • زعفران تمام قرمز
  • کلاله ها فاقد هرگونه سفیدی هستند
  • درصد کروسین زعفران بالا بوده و از قدرت رنگ دهی بالایی برخوردار است
  • ضخامت و طول کلاله ها بالاترین کیفیت را دارد
  • کلاله های ظریف و شکسته شده در محصول وجود ندارد

معتبرترین مرکز فروش عمده زعفران نگین

معتبرترین مرکز فروش عمده زعفران نگین:

زعفران به چهار دسته اصلی؛ زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین تقسیم بندی می شود.

اساس تقسیم بندی زعفران؛ درصد کلاله به خامه زعفران است. کلاله ها قرمز رنگ بوده و کاروتنوئیدهای موجود در آن عامل عطر، بو و طعم زعفران هستند.

بنابراین ارزش زعفران به کلاله قرمز رنگ آن است پس هر چقدر کلاله ها بیشتر باشد، قیمت زعفران بیشتر خواهد بود به همین دلیل زعفران دسته که اصلی‌ترین نوع زعفران است به دلیل اینکه تمام قسمت خامه سفید رنگ در انتهای کلاله ها وجود دارد، قیمت پایین تری نسبت به سایر انواع زعفران دارد.

زعفران نگین زعفرانی تمام قرمز است که فاقد هرگونه خامه یا سفیدی می باشد. برای خرید زعفران نگین اعلا و اطلاع از قیمت زعفران صادراتی سال ۲۰۲۳ با ما تماس بگیرید.

تفاوت زعفران نگین و سرگل در چیست

تفاوت زعفران نگین و سرگل در چیست؟

شاید بپرسید تفاوت زعفران نگین و سرگل در چیست؟ تفاوت زعفران نگین با سرگل در کیفیت کلاله های قرمز رنگ است. پس از برداشت زعفران از مزارع کشاورزی؛ بلافاصله اقدام به جداسازی کلاله قرمز رنگ از قسمت سفیدی می نماید که در این صورت زعفرانی تمام قرمز به نام زعفران نگین بدست می آید.

از آنجا که هنوز زعفران مرطوب و تازه است با جدا کردن خامه از آن و خشک کردن کلاله های قرمز رنگ، زعفرانی با کیفیت به دست می آید که دارای کلاله های درشت سالم و خوش رنگ است.

در واقع زعفران نگین زعفرانی دست چین شده و ناب است به همین دلیل قیمت بالاتری هم دارد ولی در زعفران سرگل پس از اینکه زعفران خشک می شود اقدام به جدا کردن سفیدی آن از کلاله ها می کنند بنابراین برخی از رشته های زعفران ممکن است خرد و شکسته شود.

خرید عمده زعفران نگین اعلا:

خرید عمده زعفران نگین اعلا

در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات، انواع زعفران نگین صادراتی، سوپر نگین و سرگل صادراتی در شرایط استاندارد با بالاترین کیفیت توسط افراد آموزش دیده تولید می شود.

کلاله های زعفران نگین در نهایت دقت و مهارت از سفیدی جدا شده و در شرایط استاندارد با دستگاه های مخصوص و تحت حرارت استاندارد خشک می شود بنابراین زعفران نگینی که به دست می آید دارای کلاله های صاف و بدون فر خوردگی و بسیار خوش رنگ می باشد.

زعفران نگین صادراتی عرضه شده در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات از نظر ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز است به همین دلیل در کشورهای خارج مشتریان زیادی دارد.

یکی دیگر از مزیت های فروشگاه ما این است که چون در مرکز تولید زعفران هستیم به زعفران امسالی دسترسی همیشگی داشته و برای مشتریان از زعفران امسالی که خوش رنگ و از قدرت رنگی بالا و عطر و بوی بیشتری برخوردار است استفاده می کنیم.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات انواع زعفران نگین و سرگل صادراتی را در حجم های گرمی و کیلویی عرضه می‌کند. قیمت فروش زعفران صادراتی در مقایسه با کیفیت بالایی که دارد بسیار مناسب و ارزان است.

این مقاله را هم از دست ندهید:
لیست قیمت یک گرم زعفران ایرانی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ارسال زعفران به کشور مقصد و اطلاع از قیمت زعفران صادراتی سال ۲۰۲۳ می توانید با واحد صادرات ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.