قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قائنات

قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قائنات

قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قائنات چقدر است؟ چگونه می توان از اصل بودن زعفران فله اطمینان خاطر پیدا کرد؟ قیمت زعفران کیلویی چقدر است؟ بهترین زعفران فله و بسته بندی قائنات را با کمترین قیمت از کجا میتوان خریداری نمود؟ قیمت زعفران یک گرمی قائنات چقدر است؟

قیمت زعفران نمودار قیمت زعفران قیمت زعفران مثقالی قیمت زعفران قائناتاگر قصد خرید زعفران را دارید قطعا در جست و جوی قینت زعفران در بازار هستید. توجه داشته باشید که برای خرید زعفران شما باید با انواع زعفران آشنایی داشته باشید تا بتوانید متناسب با هزینه ای که می پردازید زعفران خوب و با کیفیت بخرید. به همین چهت در ادامه انواع زعفران و تفاوت بین آنها را شرح خواهیم داد.

قیمت زعفران:

قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قائنات هم اکنون بدین شرح است:

  • قیمت هر مثقال زعفران سرگل صادراتی ۵۶۰۰۰
  • قیمت مثقالی زعفران نگین ۶۱۰۰۰
  • قیمت هر مثقال زعفران پوشال ۴۹۰۰۰

اینها قیمت امروز زعفران مثقالی می باشد. بسته به اینکه شما کی این مطلب را می خوانید، ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید به لینک قیمت روز زعفران در سایت مراجعه کنید.

نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از: زعفران دسته، پوشال، سرگل، نگین.

دسته بندی انواع زعفران فله:

دسته بندی انواع زعفران فله انواع زعفران صادراتی زعفران سرگل

زعفران فله فاقد هرگونه بسته بندی می باشد. شما می توانید انواع زعفران سرگل، پوشال و نگین را به صورت فله خریداری کنید.

در بین انواع زعفران فله؛ کیفیت زعفران نگین و سرگل نسبت به بقیه بالاتر است. علت هم این است که در این دو نوع زعفران هیچگونه خامه یا سفیدی زعفران وجود ندارد. زعفران سرگل و نگین تمام قرمز می‌باشند. حتماً می‌پرسید پس تفاوت زعفران سرگل و نگین با اینکه هردو تمام قرمزند در چیست؟!

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت فروش عمده زعفران سرگل صادراتی

امروزه دسته بندی‌های متفاوتی را هم برای انواع زعفران در نظر گرفته‌ می شود که هر کدام از نظر اینکه چه قسمتی از گل زعفران را شامل می‌شوند، در رده بندی‌های خاصی و برای کاربردهای خاصی قرار می‌گیرند.

در زعفران دسته کلاله های قرمز رنگ را به همراه خامه زرد وجود دارد. در میان انواع زعفران، از این محصول به عنوان اصلی‌ترین نوع آن یاد می‌شود چرا که تمامی یک رشته زعفران در این محصول وجود دارند و در کنار هم آن‌ها را خشک کرده‌اند.

زعفران پوشال در مقایسه بازعفران دسته این محصول درصد خامه کمتری دارد (فقط درحدود ۲ الی ۳ میلی‌متر) و درصد بیشتری از این محصول را کلاله قرمز رنگی تشکیل می‌دهد و قدرت رنگ دهی بالاتری هم دارد.

زعفران سرگل رایج‌ترین نمونه زعفران است و اغلب مشتریان این نمونه از زعفران را بیشتر می‌شناسند. در این نمونه از قسمت زردی زعفران یا خامه آن خبری نیست و  و فقط قسمت رشته بریده زعفران یا کلاله آن به صورت جدا جدا و تمیز وجود دارد.

زعفران نگین از نظر میزان خامه همراه با آن مشابه زعفران پوشال معمولی است و لیکن ضخیم تر از پوشال معمولی است. از قدرت رنگی و عطر بالائی برخوردار است و از نظر حجم و زیبایی بسیار فوق العاده می باشد.

تفاوت زعفران سرگل و نگین:

تفاوت زعفران سرگل و نگین انواع و اقسام زعفران زعفران نگینزعفران نگین دارای کلاله های درشت و بدون شکستگی می باشد. اما زعفران سرگل از پاک کردن زعفران پوشال و دسته طی مراحلی به دست می آید. در طی این مراحل ممکن است برخی رشته ها شکسته و خرد شوند.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت هر کیلو زعفران فله در سال 1400

خرید زعفران درجه یک بسته بندی شده:

انواع زعفران سرگل، نگین و پوشال در ظروف مختلف بسته بندی می‌شود. ظروف خاتم، آذین، اطلسی، گوهر و پاکتی از جمله انواع بسته بندی های زعفران می باشند. سایز، طرح و رنگ ظروف متنوع بوده و متناسب با سلیقه خود می توانید آن را انتخاب کنید.

برای مشاهده بسته بندی های زعفران می توانید به صفحه اصلی سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کنید.

قیمت هر مثقال زعفران و قیمت زعفران گرمی نیز ارائه شده است تا با آگاهی کامل اقدام به خرید زعفران نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.