خرید و فروش زعفران در خراسان

خرید و فروش زعفران در خراسان

خرید زعفران اصل خراسان چگونه امکان پذیر است؟ قیمت خرید زعفران قائنات خراسان چقدر است؟ بازار خرید و فروش زعفران در خراسان هم اکنون چگونه است؟ مرکز فروش زعفران اصل قائنات در کشور کجاست؟

بازار خرید و فروش زعفران در خراسان ثابت نیست و بسته به شرایط، قیمت خرید و فروش زعفران نیز دچار کاهش و افزایش می شود.

استان های خراسان جنوبی و رضوی از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران در کشور هستند و به علت اینکه قطب تولید زعفران محسوب می‌ شوند؛ بازار خرید و فروش زعفران در این استان‌ها پر رونق است.

با فرارسیدن فصل برداشت زعفران یعنی آبان ماه و آذر ماه عطر و بوی گلهای زعفران در سراسر مزارع کشاورزی خراسان می‌ پیچد. دیدن مزارع کشاورزی که مانند فرشی از گل های بنفش رنگ زعفران است، چشم هر بیننده ای را به خود جلب می‌ کند.

قیمت زعفران در فصل برداشت زعفران به علت فراوانی محصول گاهی دچار افت می شود و با فاصله گرفتن از فصل برداشت و کم شدن زعفران در بازار خرید و فروش، ممکن است قیمت خرید زعفران کمی افزایش داشته باشد.

البته عوامل دیگری هم بر قیمت خرید و فروش زعفران موثر هستند. نوسانات ارزی در کشور، کاهش یا افزایش تقاضای خرید زعفران، سرانه تولید زعفران و… از این جمله هستند.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات واقع در خراسان جنوبی یکی از مراکز عرضه و فروش زعفران اصل خراسان به سراسر کشور می باشد.

گرانبها بودن زعفران از یک طرف و گسترش بازار خرید و فروش زعفران از طرف دیگر سبب شده واسطه‌ ها و دلالان زیادی برای سودجویی بیشتر وارد بازار خرید و فروش زعفران شوند.

این مقاله را هم از دست ندهید:
خرید عمده زعفران سرگل درجه یک

افراد سودجو با خرید زعفران با قیمت پایین و فروش زعفران با قیمت بالاتر و چندین بار دست به دست کردن زعفران سبب افزایش کاذب قیمت زعفران و بی‌ ثباتی قیمت زعفران در بازار میشوند. فروشگاه زعفران ممتاز قائنات جهت دفاع از حقوق کشاورزان منطقه که بیشترین رنج تولید زعفران را متحمل می شوند؛ اقدام به خرید زعفران از کشاورزان منطقه نموده و سپس بدون واسطه آن را به دست مصرف کنندگان می رساند.

این کار سبب شده نه تنها زعفران با قیمت واقعی و پایه به دست مصرف کنندگان عرضه شود، بلکه اصل و خالص بودن زعفران حفظ شده و زعفران با کیفیت اولیه تولید به دست خریداران زعفران برسد.

جهت خرید زعفران اصل خراسان با قیمت پایه، می توانید با واحد فروش فروشگاه زعفران ممتاز قائنات تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.