لیست قیمت زعفران سرگل

لیست قیمت زعفران سرگل

زعفران سرگل ممتاز چه نوع زعفرانی است؟ قیمت زعفران سرگل اعلا چقدر است؟ مرکز معتبر برای خرید زعفران سرگل اصل و اعلا کجاست؟ قیمت زعفران کیلویی امروز چقدر بوده است؟ نمودار قیمت زعفران چیست؟ قیمت یک مثقال زعفران چقدر است؟ قیمت روز زعفران تربت حیدریه چقدر است؟ آیا می خواهید از قیمت روز زعفران در بورس باخبر شوید؟

قیمت زعفران سرگل قیمت روز زعفران قائنات قیمت زعفران اعلا

قیمت یک مثقال زعفران چند است؟

قیمت زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین و آن نوع زعفران و کیفیت آن است.

در بین انواع زعفران؛ زعفران نگین بالاترین قیمت و زعفران دسته پایین ترین قیمت را دارا می باشد. نمودار قیمت زعفران از ارزان به گران بدین صورت است: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین.

در این تقسیم بندی هرچقدر نسبت به سفیدی زعفران بیشتر باشد؛ قدرت رنگی زعفران بیشتر بوده و قیمت آن بالاتر خواهد بود. به همین دلیل است که زعفران سرگل و زعفران نگین که تمام قرمز هستند از قیمت بیشتری نسبت به زعفران تصویر پوشال برخوردارند.

قیمت زعفران سرگل ارزان تر از قیمت زعفران نگین می باشد. قبل از اینکه علت این تفاوت قیمت زعفران را بیان کنیم؛ ابتدا باید بدانیم زعفران سرگل چه نوع زعفرانی است؟

زعفران سرگل چیست؟

زعفران سرگل چیست قیمت زعفران مثقالی قیمت زعفران قائنات

زعفران سرگل همان چیزی است که در ذهن اغلب افراد از زعفران وجود دارد. زعفران سرگل به نام های سر قلم، سرریشه و ممتاز هم شناخته می شود. در زعفران سرگل؛ ریشه زعفران یا همان سفیدی به کلی حذف شده و کلاله های قرمزرنگ به صورت جدا از هم، زعفران را تشکیل می دهند.

در برخی موارد از زعفران پوشال به نام سرگل نیز یاد می شود که در این صورت به دو نوع سرگل نگین و سرگل ممتاز تقسیم می‌شود. زعفران سرگل نگین در واقع همان تعریف بالا از زعفران سرگل است و زعفران سرگل ممتاز بخشی از خامه زعفران را نیز به همراه دارد.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت روز زعفران سرگل

قدرت رنگ دهی زعفران سرگل حدود ۲۱۰ تا ۲۶۰ واحد می باشد. مصرف زعفران سرگل نسبت به سایر  زعفران ها بیشتر مرسوم است.

خرید زعفران درجه یک امسالی و اصل:

خرید زعفران درجه یک قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت زعفران کیلویی 99

پروسه تولید زعفران زمان‌بر و پرهزینه بوده و توسط نیروی انسانی انجام می شود. نحوه جداسازی کلاله ها، خشک کردن زعفران و بسته بندی زعفران بر روی کیفیت نهایی زعفران تولید شده اثرگذار است.

مهارت در جدا کردن کلاله ها،میزان درجه حرارت و مکان مناسب برای خشک کردن زعفران، استفاده از ظروف مناسب بسته بندی زعفران؛ بر روی رنگ، عطر و بو و کیفیت ظاهری زعفران اثر گذاشته و نهایتاً تعیین می‌کند که زعفران تولید شده، زعفرانی خوشرنگ، با عطر و بوی بیشتر و دارای کلاله های سالم و شکسته نشده باشد.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات عرضه کننده زعفران سرگل اعلا قائنات با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت به سراسر کشور می باشد. قیمت لحظه ای زعفران روزانه ارائه می شود تا کسانیکه قصد خرید زعفران دارند بتوانند در بهترین بازه زمانی اقدام به خرید زعفران نمایند.

برای اطلاع از قیمت زعفران سرگل می توانید با ما تماس بگیرید.

علت تفاوت قیمت زعفران سرگل در بازار:

براساس نوع زعفران و درجه کیفیت آن رنج قیمت زعفران در بازار متفاوت است. به عنوان مثال قیمت هر کیلو زعفران سرگل از ۲۷ میلیون و پانصد تا ۲۹ میلیون و پانصد متفاوت می باشد و یا قیمت زعفران نگین بسته به درجه کیفیت آن در رنج قیمتی ۳۱ میلیون تومان تا ۳۹ میلیون تومان است.

علت تفاوت قیمت به عوامل زیر بستگی دارد:

  1. ریز یا درشت بودن زعفران 
  2. میزان شکستگی کلاله های زعفران 
  3. درصد سفیدی انتهای کلاله ها 
  4. امسالی یا پارسالی بودن زعفران 
  5. قدرت رنگ دهی زعفران
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام
این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت زعفران در بازار روز

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.