قیمت زعفران سرگل درجه یک

قیمت زعفران سرگل درجه یک

قیمت زعفران سرگل درجه یک امسالی چقدر است؟ تفاوت قیمت زعفران سرگل درجه یک با قیمت سرگل ممتاز چند هزار تومان است؟ قیمت یک مثقال زعفران چقدر است؟ قیمت سرگل زعفران امروز در مشهد چقدر است؟ قیمت زعفران ۱ گرمی چقدر است؟ آیا می خواهید از قیمت روز زعفران تربت حیدریه مطلع شوید؟

زعفران سرگل چه زعفرانیست؟

درباره زعفران سرگل چه اطلاعاتی دارید و آیا می دانید زعفران سرگل چه زعفرانیست؟

زعفران سرگل به معنای رشته بریده می باشد. همانطور که از نامش پیداست زعفران سرگل از بریده شدن یا جدا شدن کلاله های قرمز رنگ از قسمت سفیدی زعفران بدست می آید.

در فرآیند جداسازی کلاله ها از قسمت خامه (سفیدی زعفران) برخی از کلاله ها خرد و شکسته می‌شوند همچنین بسته به دقت و کیفیت کار ممکن است مقداری از سفیدی به همراه کلاله ها باقی بماند.

با توجه به این توضیحات حتما متوجه شدید که تفاوت زعفران سرگل درجه یک با سرگل معمولی در چیست؟ بله درست است تفاوت در میزان سفیدی زعفران و  در کیفیت کلاله ها می باشد. زعفران سرگل درجه یک، فاقد سفیدی بوده و کلاله های ریز و شکسته شده در آن وجود ندارد.

قیمت زعفران ۲۰۲۳:

قیمت زعفران در سال ۲۰۲۲ نوسانات زیادی داشته است.

در واقع یکی از عوامل موثر بر قیمت زعفران میزان تقاضا و عرضه می باشد. در فصل برداشت زعفران به علت افزایش حجم زعفران به بازار، در صورت نبود تقاضای خرید، افت قیمت زعفران دور از انتظار نیست.

البته میزان صادرات زعفران و نوسانات دلار در کشور نیز روی قیمت زعفران بی تأثیر نبوده است.

در سال ۹۱ مجموعا ۱۳۰ تن زعفران صادر کردیم که قیمت دلاری آن ۴۲۰ میلیون دلار بود و در سال ۹۹ میزان صادرات به ۳۲۵ تن رسید که قیمت دلاری آن ۱۹۰ میلیون دلار شد و این یعنی صادرات دو برابر شده اما متاسفانه میزان ارز وارد شده ۷۰ درصد کاهش یافته است.

در سال ۱۴۰۰ به دلیل کاهش شدید تولید گل زعفران و کاهش عرضه زعفران به بازار؛ قیمتها افزایش چند برابری نسبت به سال ۹۹ داشته است.

برای اطلاع از قیمت امروز زعفران در سال ۲۰۲۳ همین الان می توانید با ما تماس بگیرید.

نمودار قیمت زعفران سال جدید:

بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند نمودار قیمت زعفران سال جدید چگونه است؟

در واقع اگر بخواهیم انواع زعفران را از گران قیمت ارزان قیمت بیان‌کنیم؛ نمودار قیمت زعفران به این صورت خواهد بود: زعفران سوپر نگین، زعفران نگین صادراتی، زعفران سرگل صادراتی، زعفران سرگل ممتاز، زعفران پوشال قلمدار، زعفران پوشال معمولی و زعفران دسته.

اگر بخواهیم در طی یک سال، نمودار قیمت زعفران را بررسی کنیم بایستی کلیه عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران را مدنظر داشته باشیم. به عنوان مثال میزان صادرات زعفران، میزان تولید زعفران در آن سال، نوسانات ارز و دلار و…

آنچه از برآیند این عوامل حاصل می شود این است که تغییرات قیمت زعفران نوسانات زیادی دارد به طوری که همواره افزایش یا کاهشی نخواهد بود و در بازه‌های زمانی مختلف قیمت زعفران ممکن است کاهش یا افزایش یابد.

برای اطلاع از قیمت زعفران سرگل درجه یک همین الان می توانید با ما تماس بگیرید.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت زعفران سرگل ممتاز امسالی

قیمت سرگل زعفران امروز در مشهد:

شاید شما هم دیده باشد که اکثر افراد به دنبال قیمت زعفران در مشهد هستند به راستی چرا قیمت زعفران مشهد برای خیلی ها مهم است؟!

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران در ایران است. همانطور که می دانید استان‌های خراسان رضوی و جنوبی بزرگترین تولید کنندگان زعفران در کشور هستند. زعفران تولید شده در شهرستانهای خراسان رضوی پس از فرآوری توسط کشاورزان و دلالان وارد این بازار شده و در آنجا عرضه می شود.

بزرگی بازار و تعدد مراکز فروش زعفران در مشهد نیز دست به دست هم داده تا قیمت زعفران در مشهد برای بسیاری از فعالان حوزه خرید و فروش زعفران مهم باشد.

اگر شما هم در جستجوی قیمت زعفران در مشهد هستید باید بگوییم که قیمت سرگل زعفران امروز در مشهد ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

قیمت روز زعفران تربت حیدریه ۱۴۰۲:

تربت حیدریه یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی می باشد که در بین سایر شهرستان ها به عنوان بزرگترین تولید کننده زعفران در استان خراسان رضوی می باشد.

کیفیت زعفران تربت حیدریه به نسبت به بقیه شهرستان های این استان بالاتر است همین امر سبب شده قیمت زعفران تربت حیدریه برای بسیاری از افراد که قصد خرید زعفران دارند اهمیت داشته باشد.

 به دلیل کمبود عرضه زعفران به خاطر کاهش برداشت محصول؛ روند افزایش قیمت زعفران در سال ۱۴۰۲ به احتمال زیاد ادامه داشته باشد.

اگر شما هم قصد اطلاع از قیمت روز زعفران تربت حیدریه را دارید باید ابتدا نوع زعفران کیفیت آن را مشخص کنید. قیمت امروز زعفران سرگل از ۳۸ میلیون تومان تا ۳۹ میلیون و ۵۰۰ تومان متفاوت است.

قیمت یک مثقال زعفران سرگل قیمت یک مثقال زعفران در سال 98 قیمت یک مثقال زعفران قائنات

قیمت یک مثقال زعفران سال ۱۴۰۲:

بسیاری از افراد می پرسند یک مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶۰۸ گرم زعفران می باشد بنابراین قیمت یک مثقال زعفران از قیمت یک گرم زعفران بیشتر است.

برای اینکه از قیمت زعفران مثقالی مطلع شوید باید نوع زعفران و درجه کیفیت آن مشخص باشد چرا که هر نوع زعفران با نوع دیگر آن قیمت متفاوتی خواهد داشت بعلاوه کیفیت های متفاوت باعث قیمت های متفاوت خواهد شد.

قیمت زعفران سرگل بسته به درجه کیفیت آن در رنج قیمتی هر مثقال ۱۷۵ هزار تومان تا ۱۸۱ هزار تومان بصورت عمده فروشی متفاوت می‌باشد.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت خرید زعفران خوب

بسیاری از افراد می خواهند بدانند که زعفران سرگل درجه یک با سر گل معمولی چه تفاوتی دارد؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا توضیح می‌دهیم که زعفران سرگل چیست و چگونه بدست می آید؟

زعفران سرگل چیست قیمت زعفران قائنات نیم مثقال قیمت زعفران قائنات

قیمت زعفران نگین درجه یک:

یکی دیگر از انواع زعفران زعفران نگین می باشد که از نظر کیفیت بالاتر از زعفران سرگل قرار دارد. زعفران نگین خود به درجه کیفیت های مختلف تقسیم بندی می شود. انواع زعفران نگین شامل زعفران سوپر نگین، زعفران نگین صادراتی، زعفران نگین درجه یک و زعفران شبه نگین می باشد.

قیمت زعفران نگین بالاتر از قیمت زعفران سرگل خواهد بود. البته همانطور که گفتیم در جه کیفیت زعفران نگین متفاوت است بنابراین طبیعتاً قیمت زعفران نگین درجه یک با قیمت زعفران سوپر نگین متفاوت خواهد بود.

قیمت زعفران ۱ گرمی:

 قیمت زعفران سرگل درجه یک بالاتر از قیمت سرگل ممتاز معمولی می باشد. البته بهتر است بدانید وجود سفیدی به همراه کلاله ها نشان دهنده ناخالصی زعفران نیست بلکه همانطور که توضیح دادیم بخشی از ریشه طبیعی گیاه زعفران است که در زعفران سرگل درجه یک صادراتی با دقت جداسازی شده است.

قیمت زعفران ۱ گرمی در بسته بندی های مختلف متفاوت خواهد بود انواع بسته بندی های گرمی زعفران شامل ظروف خاتم آذین اطلسی گوهر و پاکتی می باشد. شما می توانید قیمت هر گرم زعفران را به تفکیک نوع و درجه کیفیت زعفران و بسته بندی آن در سایت مشاهده کنید.

قیمت لحظه ای زعفران روزانه ارائه می شود تا کسانیکه قصد خرید زعفران دارند بتوانند در بهترین بازه زمانی اقدام به خرید زعفران نمایند.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت روز زعفران ممتاز قائنات

برای خرید زعفران سرگل درجه یک اصل قائنات و اطلاع از قیمت زعفران سرگل می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.