زعفران صادراتی قائنات

زعفران صادراتی قائنات

زعفران صادراتی چه ویژگی‌ های متمایزی نسبت به سایر انواع زعفران دارد؟ انواع زعفران صادراتی کدامند؟ بهترین نوع زعفران برای صادرات به خارج از کشور کدام است؟ مرکز فروش زعفران صادراتی قائنات کجاست؟

زعفران صادراتی قائنات از نظر استاندارد های ملی کیفیت زعفران دارای بالاترین معیار ها می باشد. زعفران صادراتی بایستی دارای استاندارد های خاصی باشد. برخی از فاکتورهای کیفیت زعفران که توسط موسسه استاندارد ایران تدوین شده است شامل:

میزان سفیدی و خامه همراه با کلاله زعفران، درصد رطوبت زعفران، میزان خاکستر کل و خاکستر نامحلول در اسید، عصاره محلول در آب سرد، اندازه گیری میزان پیکروکروسین، سافرانال و کروسین زعفران (که به ترتیب عامل طعم، عطر و رنگ زعفران هستند).

گاهی اوقات بسته به کشور مقصد و درخواست خریداران زعفران، آزمون میکروبی جهت جستجوی آنتروکوک ها، کپک یا قارچ در زعفران نیز درخواست می‌ شود.

منطقه قائنات خراسان جنوبی از نظر آب و هوایی و شرایط جغرافیایی مساعد کاشت زعفران است.

محل کاشت زعفران از طریق تاثیرگذاری بر کمیت و کیفیت مواد موثر در زعفران، بر کیفیت زعفران تاثیرگذار است به همین دلیل زعفران منطقه قائنات از قدرت رنگ دهی، عطر و بوی بیشتری نسبت به زعفران سایر مناطق برخوردار است.

برای حفظ ویژگی‌ های زعفران (رنگ، عطر و بو) بایستی مراحل جداسازی کلاله های قرمز رنگ از سفیدی زعفران، خشک کردن زعفران، نگهداری و بسته بندی زعفران در شرایط مناسب انجام شود. استفاده از روش‌ های نا صحیح در هر کدام از این مراحل، ممکن است باعث شکسته و خرد شدن رشته های زعفران، بدرنگ شدن کلاله های قرمزرنگ، کم شدن عطر و بوی زعفران و تغییر طعم مطبوع زعفران شود‌.

این مقاله را هم از دست ندهید:
تعرفه گمرکی صادرات زعفران

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات توانسته است با بهره گیری از اصول استاندارد و استفاده از مهارت و تجربه افراد متخصص؛ انواع زعفران صادراتی قائنات اصل را با بالاترین کیفیت در مقادیر عمده و جزئی به خریداران زعفران عرضه نماید.

برای خرید زعفران صادراتی قائنات اصل می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.