قیمت خرید کیلویی زعفران

قیمت خرید کیلویی زعفران

قیمت خرید کیلویی زعفران چقدر است؟ خرید کیلویی زعفران به صورت تضمینی و با قیمت ارزان از کجا امکان پذیر است؟ تفاوت قیمت یک کیلو زعفران سرگل ممتاز با قیمت کیلویی زعفران نگین چقدر است؟

قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت زعفران درجه یک قیمت هر کیلو زعفران در سال 99

قیمت هر کیلو زعفران سال ۱۴۰۰:

قیمت کیلویی زعفران در دی ماه ۱۴۰۰ به شرح زیر است:

  • قیمت زعفران سرگل ۲۸ میلیون
  • قیمت زعفران نگین ۳۰ میلیون
  • قیمت زعفران پوشال ۲۷ میلیون

چنانچه تمایل داشته باشید می‌توانید قیمت انواع زعفران فله و بسته بندی شده را در صفحه اصلی سایت مشاهده کنید. در سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات، قیمت روز زعفران ارائه می‌شود تا خریداران زعفران بتوانند با آگاهی و اطمینان بیشتر اقدام به خرید زعفران نمایند.

شرکتهای فروش زعفران:

شرکتهای فروش زعفران

در سال‌های اخیر زعفران در اکثر استان های ایران کاشت می شود. افزایش تولید زعفران در سطح کشور باعث شده شرکت های فروش زعفران نیز در اکثر استان ها گسترش یابد. زعفرانی که در مناطق مختلف کاشت می شود از نظر کیفیت متفاوت هستند.

زعفران گیاهی نیمه گرمسیری است و نیاز به شرایط اقلیمی خاصی دارد. گل زعفرانی که از مناطق مختلف به دست می آید از نظر عیار و کیفیت متفاوت است.

در برخی از مناطق زعفرانی که از گل زعفران به دست می آید دارای عطر و بوی بیشتری است یا گل زعفرانی که از برخی مناطق به دست می آید دارای کلاله های درشتر و قرمز پررنگ تری هستند بنابراین زعفرانی که در مراکز فروش زعفران عرضه می شود با همدیگر متفاوت خواهد بود.

خرید زعفران قائنات با تضمین:

خرید زعفران قائنات

منطقه قائنات استان خراسان جنوبی اولین منطقه کاشت و پرورش زعفران در ایران بوده است که سابقه کاشت زعفران در این منطقه به حدود ۷۰۰ سال پیش باز می گردد.

شرایط آب و هوایی و خاک حاصلخیز این منطقه سبب شده زعفرانی که از مزارع این استان بر برداشت می شود از نظر کیفیت رتبه نخست را در ایران داشته باشد. اکثر ایرانیان طرفدار خرید زعفران قائنات به خاطر عطر و بوی بیشتر و قدرت رنگ دهی آن هستند.

درباره کیفیت زعفران باید بگوییم در شرکت ما انواع زعفران ویژه صادرات قبل از عرضه شدن به بازار؛ به آزمایشگاه می رود و از نظر استانداردهای بین المللی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. کیفیت تمامی محصولات عرضه شده در شرکت ما از نظر اصالت و استاندارد های بین المللی مورد تایید آزمایشگاه بوده و تضمینی می باشد.

برای اطلاع از قیمت خرید کیلویی زعفران می توانید تماس بگیرید.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت زعفران در امارات

خرید زعفران سرگل تولید امسال:

خرید زعفران سرگل

همه انواع زعفران از گل زعفران بدست می آید. با استخراج کلاله های قرمز رنگ از سایر اجزای گل؛ اقدام به تولید انواع زعفران می شود. اگر تصویر گل زعفران را دیده باشید می دانید که سه کلاله قرمز رنگ متصل به یک ناحیه سفید رنگ یا همان خامه زعفران می باشد. با جدا کردن قسمت قرمزی از سفیدی؛ انواع زعفران به دست می آید.

در زعفران سرگل، سه کلاله قرمز رنگ از همدیگر جدا بوده و در انتهای آن هیچگونه سفیدی وجود ندارد. در واقع آنچه که در ذهن مردم از زعفران وجود دارد، زعفران سرگل می باشد.

شرکت ما تولید کننده زعفران بوده و سابقه ۳۰ سال تجربه در زمینه تولید فروش و صادرات زعفران دارد.

در فروشگاه ما انواع زعفران سرگل با درجه کیفیت های مختلف به صورت فله و بسته بندی شده عرضه می شود. برای خرید زعفران سرگل امسالی می توانید هم اکنون ما ارتباط بگیرید.

نحوه خرید کیلویی زعفران:

قیمت خرید کیلویی زعفران

شما می توانید انواع زعفران را در کیفیت های دلخواه به صورت کیلویی خریداری کنید. خرید کیلویی زعفران می تواند به صورت فله و بسته بندی شده باشد. شما می توانید یک یا چند کیلو زعفران را در وزن های گرمی و مثقالی در بسته بندی های متفاوت و دلخواه خود سفارش دهید.

خرید اینترنتی زعفران از فروشگاه سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می‌شود. قبل از خرید زعفران می توانید از طریق مقالات ارائه شده در سایت به اطلاعات جامع در حوزه زعفران  دسترسی پیدا کنید. با جستجو در سایت می توانید انواع زعفران فله و بسته بندی شده را مشاهده کرده و با مقایسه تفاوت ها و قیمت زعفران اقدام به خرید زعفران نمایید.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت یک گرم زعفران

خرید زعفران در فروشگاه تضمینی بوده و پس از دریافت اگر مورد رضایت شما نبود با تضمین برگشت وجه؛ می توانید آن را عودت دهید.

برای اطلاع از جدیدترین قیمت خرید کیلویی زعفران می توانید تماس بگیرید.

قیمت زعفران امروز چنده:

قیمت زعفران امروز

حتماً شما هم هنگام خرید زعفران، متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار شده اید. به عنوان مثال متوجه شده اید که قیمت زعفران بهرامن با قیمت زعفران سحرخیز متفاوت است.

علت اصلی تفاوت قیمت فروش زعفران؛ در نوع زعفران و کیفیت آن است یعنی هر کدام از انواع زعفران قیمت های متفاوتی دارند. از آنجا که زعفران محصولی تنوع پذیر است و درجه کیفیت های متفاوتی نیز دارد، نرخ ثابتی نمی‌توان برای زعفران تعیین کرد.

به عنوان مثال زعفران سرگل خود به درجه کیفیت های  مختلف شامل زعفران سرگل ممتاز، سرگل اعلا، سرگل درجه یک، سرگل صادراتی تقسیم بندی می شود بنابراین اگر شما از چند مغازه دار بپرسید قیمت زعفران سرگل چقدر است، قیمت های متفاوتی را خواهید شنید.

در ادامه توضیح خواهم داد که بر چه اساسی قیمت زعفران تعیین می شود و زعفران با کیفیت و مرغوب چه مشخصاتی باید داشته باشد.

مسئله دیگری که در مورد قیمت زعفران وجود دارد این است که قیمت زعفران ثابت نیست چرا که بازار خرید و فروش زعفران متاثر از عوامل زیادی مانند نرخ نوسانات ارز و میزان صادرات زعفران، میزان تقاضا و عرضه می باشد. برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

برای خرید زعفران درجه یک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

خرید زعفران درجه یک

دغدغه اکثر خریداران زعفران این است که در ازای هزینه ای که می پردازند زعفران با کیفیت و اصل خریداری کنند. چگونه می توانیم بفهمیم زعفرانی که می خریم زعفران درجه یک و اصل است؟

شما باید با انواع زعفران و ویژگی های آن آشنا باشید تا بتوانید هنگام خرید زعفران انتخاب خوبی داشته باشید.

به عنوان مثال باید بدانید زعفران پوشال زعفرانی است که یک تا ۳ میلیمتر سفیدی در انتهای کلاله های آن وجود دارد بنابراین انتظار نداشته باشید زعفرانی تمام قرمز به شما تحویل داده شود و یا اینکه زعفران سرگل ممتاز نسبت به زعفران سرگل صادراتی دارای مقدار ناچیزی سفیدی است.

به طور کلی آنچه که درجه کیفیت زعفران را تعیین می کند قدرت رنگ دهی زعفران و ویژگی های ظاهری آن می باشد. تمام قرمز بودن زعفران، میزان سفیدی موجود در کلاله ها، ریز یا درشت بودن رشته ها، شکسته یا سالم بودن کلاله ها از ویژگی های ظاهری زعفران می باشد.

مزیت خرید زعفران کیلویی و عمده:

مزیت خرید زعفران کیلویی و عمده خرید زعفران کیلویی قیمت زعفران کیلویی 99

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات برای مشتریانی که به صورت عمده زعفران را خریداری می‌کنند تخفیف قیمت قائل شده است. مشتریانی که در حجم های کیلویی و عمده زعفران بخرند؛ قیمت فروش زعفران برای آنها با قیمت همکار محاسبه خواهد شد.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت زعفران یک مثقالی قائنات

زعفران عرضه شده در فروشگاه تهیه شده از زعفران اعلا خراسان جنوبی می‌باشد. عطر و بو و قدرت رنگ دهی زعفران قائنات بی نظیر بوده و زبانزد خاص و عام می باشد. کیفیت محصولات را شما هم میتوانید امتحان کنید.

برای اطلاع از قیمت خرید کیلویی زعفران و خرید زعفران تضمینی می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.