قیمت انواع زعفران صادراتی سال ۱۴۰۱

قیمت انواع زعفران صادراتی سال ۱۴۰۱

بهترین مرکز برای خرید زعفران کیلویی و خرید زعفران اعلا کجاست؟ فواید خرید زعفران از کشاورز چیست؟ برای خرید زعفران عمده به چه نکاتی توجه کنیم؟ قیمت فروش زعفران در تهران و قیمت فروش زعفران در ترکیه چقدراست؟ بهترین زعفران صادراتی ایران کدام است؟ قیمت زعفران صادراتی به دلار چقدراست؟

برای پاسخ این سوالات تا آخر مطلب با ما باشد. در این مطلب درباره نمودار قیمت زعفران، خرید زعفران درجه یک، قیمت زعفران در بورس و قیمت زعفران کیلویی امروز نیز صحبت خواهیم کرد.

قیمت هر کیلو زعفران در سال ۱۴۰۱:

قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت زعفران کیلویی 98

کاهش میزان برداشت زعفران در سال ۱۴۰۰ تاثیر مستقیمی بر افزایش نرخ فروش عمده و جزئی زعفران داشته است.

همانطور که می دانید قیمت زعفران ثابت نیست. بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کنید. چرا که ممکن است وقتی شما این مطلب را می‌خوانید، مدت ها از زمان انتشار آن گذشته باشد.

سوال اینجاست چرا قیمت انواع زعفران صادراتی در مراکز فروش خرید و فروش زعفران متفاوت است؟!

علت این است که پارامترهای زیادی بر قیمت زعفران تاثیرگذارند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

نمودار قیمت زعفران:

قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت زعفران کیلویی در مشهد

اصلی ترین پارامتر موثر بر قیمت زعفران؛ نوع و درجه کیفیت زعفران است. همانطور که در بالا هم قیمت‌ها را مشاهده کردید؛ بسته به نوع زعفران قیمت‌ها متفاوت است.

اگر قیمت زعفران نگین صادراتی در بین دو مرکز فروش زعفران متفاوت بود، علت را در درجه کیفیت زعفران جستجو کنید. هرچقدر کیفیت زعفران نگین بالاتر باشد، قیمت زعفران هم بیشتر خواهد بود.

حتما می پرسید از کجا بفهمیم کدام زعفران کیفیت بالاتری دارد؟! زعفران درجه یک صادراتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد به چه زعفرانی زعفران درجه یک و خوب می گوییم؟

از آنجا که هر کدام از انواع زعفران ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارد نمی توان یک معیار مشخص را تعریف کرد مثلاً نمی توان گفت هر زعفرانی که تمام قرمز باشد، بهتر و مرغوب تر است چرا که انواع زعفران پوشال و دسته دارای خامه و سفیدی هستند ولی برای صادرات نیز استفاده می‌شود و در نوع خود درجه کیفیت های صادراتی نیز دارند.

بنابراین برای اینکه درجه کیفیت زعفران را تشخیص دهید باید با انواع زعفران آشنا باشید و تفاوت بین آنها را بدانید. درادامه انواع زعفران را بیان می کنیم.

معرفی انواع زعفران صادراتی:

تفاوت انواع زعفران انواع زعفران صادراتی

زعفران دسته اصلی ترین نوع زعفران است که کلاله های سه شاخه زعفران به همراه بخش کامل ساقه یا سفیدی، مرتب روی هم چیده شده و خشک می شود. زعفران دسته بیشترین میزان سفیدی را در بین انواع زعفران دارا می باشد چرا که هیچ قسمتی از زعفران از آن جدا نشده است.

زعفران پوشال بعد از زعفران دسته قرار دارد می گیرد و از طریق جدا کردن خامه زعفران از کلاله های سه شاخه به دست می آید اما هنوز هم در انتهای کلاله ها ۱ تا ۳ میلیمتر خامه وجود دارد بنابراین اتصال کلاله ها به هم دیگر باقی می ماند.

زعفران سرگل با جدا کردن کامل بخش خامه از کلاله ها  بدست می‌آید به طوری که کلاله ها از همدیگر جدا هستند.

زعفران نگین زعفرانی تمام قرمز و فاقد هرگونه سفیدی است و تفاوت اصلی آن با زعفران سرگل در کلاله های زعفران می باشد. کلاله های زعفران نگین صاف و بدون فر خوردگی هستند و شکستگی ندارند بنابراین از نظر ظاهری بسیار مشتری پسند است.

حال که با انواع زعفران آشنا شدید می توانید با در نظر گرفتن معیارهای زیر درجه کیفیت زعفران را تشخیص دهید. 

مرکز خرید زعفران اعلا:

مشخصات زعفران درجه یک قیمت روز زعفران قیمت زعفران کیلویی در سال 98

حتماً می‌پرسید برای خرید زعفران اعلا به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ از کجا بفهمیم زعفرانی که خریده ایم زعفران درجه یک و مرغوب است؟

اکثر خریداران زعفران هنگام خرید زعفران عمده و کیلویی چون هزینه زیادی می پردازند از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران دغدغه زیادی دارند. در ادامه قصد داریم مشخصات زعفران درجه یک را بیان کنیم که با استفاده از آن بتوانید به کیفیت زعفرانی که خریده اید پی ببرید.

معرفی مشخصات زعفران صادراتی:

هرچقدر معیارهای گفته شده در یک زعفران بیشتر باشد، زعفران مرغوب تر است:

  • درصد خامه به کلاله کمتر باشد
  • کلاله ها درشت و ضخیم باشد
  • از نظر ظاهری کلاله ها صاف و بدون فر خوردگی باشند
  • قدرت رنگ دهی زعفران بالا باشد
  • زعفران خوشرنگ باشد

یکی دیگر از پارامترهای موثر بر قیمت، نوع بسته‌بندی زعفران است.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت هر کیلو زعفران فله در سال 1401

بسته به نوع بسته بندی زعفران، قیمت زعفران صادراتی متفاوت خواهد بود. ظروف خاتم فلزی از پرفروش ترین ظروف بسته بندی زعفران صادراتی می باشد. شما میتوانید بهترین زعفران درجه یک صادراتی را با بسته بندی دلخواه از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات خریداری کنید.

از آنجا که زعفران محصولی صادراتی است، قیمت زعفران تحت تأثیر نرخ ارز بوده و با کاهش یا افزایش نرخ ارز؛ دچار نوسان می شود.

خرید عمده زعفران تضمینی:

خرید عمده زعفران صادراتی خرید عمده زعفران قائن مشهد زعفران نگین صادراتی

در حوزه صادرات زعفران همیشه این سوال مطرح است که بهترین برند معتبر زعفران کدام است؟

شرکت های مختلفی در حوزه زعفران و صادرات آن فعالیت می کنند. فروشگاه زعفران ممتاز قائنات یکی از معتبر ترین مراکز فروش زعفران صادراتی است که گامهای قدرتمندی برای صادرات به اغلب کشورهای اروپایی عربی و … بر داشته است.

شما در این فروشگاه می توانید بهترین ترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت زعفران صادراتی را مشاهده کنید. قیمت انواع زعفران درجه یک از ۳۲ میلیون تومان شروع و تا ۴۵ میلیون تومان وجود دارد.

ما این امکان را فراهم کرده ایم که شما قبل از خرید عمده زعفران می توانید نمونه زعفران مطابق سفارش مشتری خود سفارش دهید. این نمونه مطابق سفارش شما ارسال خواهد شد تا پس از تایید شما در مقادیر عمده و کیلویی بتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

خرید زعفران صادراتی امسالی:

اگر شما هم قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید همین حالا با کارشناس ما ارتباط بگیرید. در خرید کیلویی زعفران گواهی های گمرکی، آنالیز های انجام شده بر روی زعفران وسرتیفیکیت های محصول به شما ارائه خواهد شد تا با اطمینان خاطر و خیالی راحت بتوانید زعفران را در کشور مورد نظر به مشتری خود ارائه دهید.

انواع زعفران صادراتی تهیه شده از زعفران اصل قائنات می‌باشد. همه انواع زعفران امسالی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت عمده زعفران در اصفهان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

۱ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. محسن
    4:46 1401/05/25

    سلام ممنون از محتوای خوبتون