قیمت انواع زعفران مرغوب قائنات

قیمت انواع زعفران مرغوب قائنات

قیمت انواع زعفران مرغوب قائنات در بازار کسب کار چگونه است؟ آیا قیمت انواع زعفران مرغوب به صورت اینترنتی اعلام می شود؟ چگونه می توان کیفیت انواع زعفران مرغوب در بازار را ارزیابی کرد؟ چرا قیمت انواع زعفران در بازار متفاوت است؟

گیاه زعفران از راه پیاز تکثیر می‌شود، کاشت پیاز زعفران در ماه اردیبهشت تا پایان مهر می باشد، پیاز زعفران در زمین های کشاورزی که آماده کاشت شده است در عمق ۲۰ سانتی متری کاشته می‌شود و ۱۵ روز پس از کاشت زعفران مزارع آبیاری می شود، تا گل زعفران بتوانند راحت تر از زیر خاک بیرون بیاید. چند روز پس از آبیاری، گل های زعفران جوانه زده و رشد می‌کنند و برداشت زعفران آغاز می‌شود.

از هر کیلو گل به طور متوسط سه مثقال زعفران خشک حاصل می شود، نسبت گل زعفران به قسمت کلاله خشک آن ۷۰ به ۱ می باشد.

یعنی از هر ۷۰ کیلو گل، یک کیلو گل زعفران خشک به دست می‌آید، رعایت نکردن اصول فنی و استاندارد در مراحل برداشت گل، سبب آسیب رسیدن به کلاله زعفران و بد رنگ شدن آن می شود.

همچنین استفاده از روش های نادرست برای جداسازی کلاله از قسمت سفیدی، به منظور تهیه انواع زعفران مرغوب، خشک کردن زعفران با شیوه سنتی غیر علمی کاهش کیفیت در بازار می‌شود.

زعفران و بسته بندی با اصول صحیح، سبب ماندگاری بیشتر عطر و بوی زعفران و حفظ کیفیت آن در طول زمان می شود، طبیعی است که عوامل گفته شده از آنجا که بر کیفیت زعفران تاثیرگذارند، باعث تنوع و قیمت انواع زعفران در بازار می شود، بسته به نوع زعفران کیفیت آن و نیز نوع بسته بندی استفاده شده برای محصول، قیمت های عرضه شده در بازار متفاوت خواهند بود.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت زعفران یک مثقال در سال 1401

در سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات می توانید از قیمت روز انواع زعفران در بازار مطلع شوید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.