لیست قیمت زعفران به صورت مثقالی

لیست قیمت زعفران به صورت مثقالی

قیمت زعفران به صورت مثقالی هم اکنون چقدر است؟ تفاوت قیمت هر مثقال زعفران فله با قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده چند هزار تومان است؟ قیمت زعفران قائنات گرمی چند هزار تومان است؟

در این مطلب می توانید با نحوه محاسبه قیمت زعفران مثقالی و قیمت زعفران گرمی و علت تفاوت قیمت زعفران بسته بندی در بازار آشنا شوید. پس تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت زعفران مثقالی قیمت یک مثقال زعفران در سال 99 قیمت یک مثقال زعفران قائنات

قیمت زعفران مثقالی امسال چند است؟

یکی از اولین سوالات در مورد قیمت زعفران این است که قیمت زعفران مثقالی چگونه تعیین می شود.

یکی از واحدهای اصلیِ وزن زعفران، مثقال است. هر مثقال وزنی معادل ۴٫۶ گرم دارد. معمولا در بازار زعفران می پرسند که قیمت زعفران مثقالی امسال چند است؟

قیمت یک مثقال زعفران به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، ظروف بسته بندی زعفران، شهر محل خرید زعفران، زمان خرید زعفران. همچنین قیمت خرید زعفران به صورت فله و یکجا با قیمت خرید زعفران یک مثقالی متفاوت است.

منظور از انواع زعفران، انواع مختلف زعفران در بازار شامل زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران پوشال و زعفران دسته می باشد.

هر کدام از انواع زعفران ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و بر همین اساس قیمت متفاوتی نیز دارند.

از آنجا که زعفران دسته بیشترین میزان سفیدی را دارا می باشد قیمت آن نسبت به سایر انواع زعفران ارزانتر است. بعلاوه هر کدام از انواع زعفران ممکن است درجه کیفیت های یک، دو و سه را داشته باشند. بنابراین قیمت زعفران درجه یک با قیمت زعفران درجه ۲ متفاوت است.

ظروف بسته بندی زعفران نیز شامل ظروف خاتم، پلی کریستال، آذین، اطلسی، گوهر، پاکتی و انواع پک های هدیه می باشد. قیمت ظروف بسته بندی زعفران نیز با همدیگر تفاوت دارد.

از آنجا که تنوع زعفران و بسته بندی ها زیاد است ارائه لیست قیمت در این مطلب امکان پذیر نیست. همانطور که می دانید قیمت زعفران نیز ثابت نبوده و روزانه تغییر می کند.

بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران مثقالی و گرمی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران درجه یک بسته بندی شده امسالی:

خرید زعفران درجه یک بسته بندی شده قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت یک کیلو زعفران در سال 99پس از مرحله خشک کردن زعفران، زمان بسته بندی فرا می رسد. زعفران به دلیل مراقبت های خاصی که نیاز دارد باید درون ظروف بسته بندی مناسب قرار گیرد.

این مقاله را هم از دست ندهید:
لیست قیمت فروش زعفران مشهد

بسته بندی به عنوان ویژگی ظاهری محصول به هنگام خرید مورد توجه اکثر مشتریان قرار می گیرد و نقش بسیار مهمی در تصمیم گیری مشتریان در زمان خرید دارد همچنین به علت گرانبها بودن زعفران، بسته بندی مناسب می تواند در حفظ عطر، رنگ  و کیفیت زعفران بسیار موثر باشد.

بسته بندی زعفران نقش حفاظتی از محصول را داشته و به هنگام حمل و نقل، جابجایی و توزیع، نقش محافظت از محصول در برابر عوامل خارجی مانند رطوبت، دما، نور را دارد.

اطلاعاتی همچون نام محصول، تاریخ تولید و انقضا، آدرس محل تولید، روش نگهداری، شیوه مصرف را باید بر روی بسته بندی محصول درج نمود.

ما انواع زعفران سرگل زعفران پوشال زعفران نگین را در درجه کیفیت های متفاوت در وزن های نیم گرم تا ۵ گرم و نیم مثقالی و یک مثقالی در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می کنیم.

چنانچه بخواهید یک مثقال زعفران را در بسته بندی های دلخواهتان خریداری کنید، می توانید به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کنید. تصاویر انواع ظروف بسته بندی زعفران به همراه قیمت زعفران به صورت مثقالی و گرمی گذاشته شده است.

شما می توانید پس از مشاهده تصاویر؛ متناسب با سلیقه و نیاز خود، خرید زعفران درجه یک بسته بندی شده امسالی را انجام دهید. در ادامه در مورد برخی از ظروف بسته بندی، توضیحاتی ارائه می دهیم تا بتوانید راحت تر زعفران مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آشنایی با انواع بسته بندی مثقالی زعفران:

انواع بسته بندی زعفران عرضه شده در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات عبارتند از:

  • بسته بندی خاتم
  • آذین
  • اطلسی
  • گوهر
  • پاکتی
  • پکهای هدیه مخملی و ترمه

بسته بندی خاتم:

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت هر گرم زعفران قائنات در ایران

ظروف خاتم به دلیل جنس فلزیش، در برابر ضربه مستحکم است. بسته‌بندی خاتم فلزی سبب محافظت از زعفران در برابر نور، رطوبت و ضربه می شود. برای صادرات زعفران بیشتر از ظروف خاتم استفاده می شود.

بسته بندی آذین و اطلسی:

ظروف آذین و اطلسی به خاطر طراحی خاص، طرفداران زیادی دارد. زعفران داخل این ظروف قابل رویت می‌باشد و در نتیجه زیبا و چشم نواز است. برای فروش در فروشگاه ها این ظروف بسیار مورد استفاده است.

بسته بندی پاکتی:

یکی دیگر از انواع پرفروش بسته بندی زعفران بسته بندی پاکتی می باشد. بسته بندی پاکتی در وزن های مثقالی و گرمی موجود می‌باشد. سبک بودن وزن و قیمت ارزان از مزیت های بسته بندی پاکتی می باشد.

شما می توانید انواع زعفران را به صورت مثقالی یا گرمی در ظروف دلخواه سفارش دهید.

زعفران نگین نسبت به سایر زعفران ها، جایگیری بیشتری دارد. زعفران نگین درشت و حجیم است. به عنوان مثال یک مثقال زعفران نگین جای بیشتری نسبت به یک مثقال زعفران سرگل می گیرد بنابراین باید از ظروف مناسب برای بسته بندی زعفران نگین استفاده کرد.

برای اطلاع از به روزترین لیست قیمت زعفران به صورت مثقالی و گرمی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران قائنات امسالی چقدر است؟

قیمت زعفران قائنات چقدر است قیمت زعفران قائنات در تهران قیمت زعفران سرگلیکی از باکیفیت ترین زعفران های ایران در استان خراسان جنوبی و در شهرستان قائنات کاشت و برداشت می شود بنابراین بسیاری می خواهند بدانند قیمت زعفران قائنات که زعفرانی اصیل است، چقدر است.

بسیاری از افراد می خواهند بدانند قیمت زعفران قائنات امسالی چقدر است؟

از آن جایی که متاسفانه امروزه تقلب در زعفران بسیار زیاد شده، برخی افراد سودجو زعفران های معمولی و کم کیفیت را با نام زعفران قائنات به فروش می رسانند. آن ها قیمت یک مثقال زعفران قائنات را بسیار بالا در نظر گرفته و بدون دادن اطمینان به مشتری، آن را با نام قائنات به خریدار می فروشند.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت یک گرم انواع زعفران اعلا قائنات

اگر شما قصد خرید زعفران را دارید، می توانید زعفران مورد نیاز خود را با کیفیتی مشخص و قابل اعتماد، از طریق سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات خریداری کنید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات در منطقه قائنات خراسان جنوبی واقع می باشد. در فصل برداشت زعفران پس از اینکه کشاورزان منطقه، زعفران را برداشت می کنند، فروشگاه ما اقدام به خرید زعفران از کشاورزان نموده سپس زعفران به آزمایشگاه می رود و پس از تعیین کیفیت، قیمت گذاری شده و به فروش می رسد.

کیفیت تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه ۱۰۰% تضمینی می باشد. پس از ارسال زعفران به مشتری تا ۷ روز پس از دریافت؛ خریدار زعفران می تواند در صورت نارضایتی از محصول آن را با ضمانت برگشت وجه به فروشگاه عودت دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران بسته بندی شده و اطلاع از قیمت زعفران به صورت مثقالی با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.