قیمت یک مثقال زعفران در بازار

قیمت یک مثقال زعفران در بازار

قیمت یک مثقال زعفران در بازار چند هزار تومان است؟ قیمت یک گرم زعفران با قیمت یک مثقال زعفران چقدر تفاوت دارد؟ انواع بسته بندی یک مثقالی زعفران با چه قیمتی در بازار عرضه می‌شود؟

یک مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ 

سوالاتی مانند هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ هر کیلو زعفران چند مثقال زعفران دارد؟ از پرتکرارترین سوالات خریداران زعفران می باشد.

مثقال یکی از واحدهای اندازه گیری زعفران بوده که معادله ۴.۶۱ گرم‌ زعفران می باشد. همانطور که گفتیم زعفران در وزن های مختلف و با بسته بندی های متنوع در بازار عرضه می شود.

شرکت های مختلف با نام های متفاوت مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران مصطفوی و امثال اینها زعفران را به بازار عرضه می کنند. این نام ها فقط اشاره به شرکت و یا فرد فعال در حوزه خرید و فروش زعفران می باشد و ارتباطی با نوع زعفران ندارد.

قیمت زعفران مثقالی در بازار داخل:

قیمت زعفران مثقالی در بازار داخل بسته به نوع بسته بندی زعفران و نوع زعفران متفاوت است. قیمت یک مثقال زعفران بیشتر از قیمت یک گرم زعفران است چراکه هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶۰۸ گرم زعفران است.

زعفران در بازار به صورت بسته بندی های مثقالی و گرمی به فروش می‌رسد. در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات انواع زعفران سرگل و نگین از مقادیر بسیار کم شامل ۰٫۲ گرم زعفران گرفته تا زعفران یک گرمی، دو گرمی، سه گرمی و ۴ گرمی و ۵ گرمی در انواع ظروف بسته‌بندی خاتم، آذین، اطلسی و پاکتی عرضه می‌شود.

این مقاله را هم از دست ندهید:
قیمت گرمی زعفران قائنات

همچنین بسته‌ بندی‌ های مثقالی زعفران از مقادیر نیم مثقالی گرفته تا یک مثقال، دو مثقال،۳ مثقال، ۴ مثقال و ۵ مثقالی در ظروف متنوع بسته بندی و عرضه می‌شود.

قیمت یک گرم زعفران قائنات

برای مقادیر بیشتر مانند ۲۰ گرم زعفران یا نیم کیلو زعفران از ظروف خاتم فلزی استفاده می شود. ظروف خاتم فلزی در سایزهای مختلف وجود داشته و قابلیت جایگیری حجم بیشتری از زعفران را دارد.

قیمت یک مثقال زعفران یا یک گرم زعفران بسته به نوع بسته بندی متفاوت است. به عنوان مثال ظروف خاتم فلزی گران قیمت تر از انواع بسته بندی پاکتی زعفران می باشد.

نوع زعفران و درجه کیفیت آن هم بر قیمت هر مثقال زعفران تاثیرگذار است. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران نگین بالاتر از قیمت یک مثقال زعفران سرگل می باشد.

از آنجا که قیمت زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر می کند شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات از قیمت انواع زعفران بسته بندی شده مطلع شده و تصویر انواع زعفران را در بسته بندی های متنوع و حجم های مختلف مشاهده نمایید و با آگاهی بیشتر اقدام به خرید زعفران کنید.

برای خرید زعفران مثقالی و گرمی بسته بندی شده و همچنین اطلاع از قیمت یک مثقال زعفران در بازار می توانید هم اکنون با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.