قیمت یک مثقال زعفران ممتاز قائنات

قیمت یک مثقال زعفران ممتاز قائنات

قیمت یک مثقال زعفران ممتاز قائنات چقدر است؟ هر مثقال زعفران معادل چند گرم زعفران است؟ قیمت زعفران سرگل و نگین مثقالی چند هزار تومان است؟

قیمت زعفران مثقالی:

قیمت یک مثقال زعفران سرگل ممتاز ۴۹  هزار تومان می باشد. البته این قیمت روز زعفران است. قیمت زعفران روزانه تغییر می‌کند. بسته به اینکه این مطلب را کی می خوانید، ممکن است قیمت‌ها تغییر کرده باشد. قیمت روز زعفران در صفحه اصلی سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات ارائه شده است.

نکته دیگر اینکه قیمت انواع زعفران با هم دیگر تفاوت دارد. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران سرگل با قیمت یک مثقال زعفران نگین متفاوت است. در ادامه توضیح خواهیم داد که علت تفاوت قیمت زعفران در چیست و چگونه می توانید بهترین زعفران را با قیمت مناسب خریداری کنید.

انواع زعفران:

قیمت زعفران مثقالی انواع زعفران

زعفران از نظر افزایش قیمت به ترتیب به انواع زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم بندی می شود. اساس این تقسیم بندی میزان سفیدی موجود همراه کلاله ها می باشد. به ترتیبی که ذکر شد از میزان سفیدی زعفران کمتر شده بطوریکه زعفران نگین زعفران تمام قرمز می باشد.

علت تفاوت قیمت فروش زعفران:

علت تفاوت قیمت فروش زعفرانهمانطور که گفتیم زعفران انواع مختلف دارد. طبیعتاً قیمت هر نوع هم متفاوت خواهد بود. اما گاهی می‌بینیم که یک نوع زعفران چندین قیمت دارد. مثلاً قیمت یک گرم زعفران سرگل در یک جا ۱۲۰۰۰ هزار تومان و در جای دیگر ۱۵۰۰۰ هزار تومان است!؟

پاسخ را در کیفیت زعفران باید جستجو کنید. انواع زعفران از نظر درجه کیفیت به درجه های صادراتی، درجه یک، دو و سه تقسیم بندی می شود.

این مقاله را هم از دست ندهید:
فرایند و خط بسته بندی زعفران

قیمت زعفران ممتاز قائنات:

قیمت زعفران ممتاز قائنات

زعفران سرگل را با نام‌های زعفران ممتاز، سرقلم، سر ریشه هم می‌شناسند. قیمت زعفران سرگل ممتاز بسته به کیفیت آن متفاوت است.

در اینجا یک قانون طلایی را به شما می‌گوییم. هر چقدر زعفران درشت تر و کلاله ها ضخیم تر و تمام قرمز باشد؛ مرغوب تر است. بنابراین هنگامی که قصد خرید زعفران ممتاز را دارید با در نظر گرفتن این معیارها می توانید به کیفیت زعفرانی که خرید ه اید، پی ببرید.

برای خرید زعفران ممتاز قائنات در مقادیر مثقالی و کیلویی می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.