خرید زعفران صادراتی درجه یک تضمینی

خرید زعفران صادراتی درجه یک تضمینی

آیا قصد خرید زعفران صادراتی درجه یک را دارید و می خواهید آن را به کشور مورد نظر ارسال کنید؟ قیمت هر کیلو زعفران صادراتی چقدر است؟ چگونه میتوان از صادرات زعفران بیشترین سود را به دست آورد؟

خرید زعفران صادراتی قیمت هر کیلو زعفران در سال 99 قیمت زعفران کیلویی امروز

آیا انواع زعفران صادراتی را می شناسید؟

زعفران صادراتی ایران انواع مختلفی دارد که برای صادرکنندگان و واردکنندگان و به طور کلی تاجران حائز اهمیت است.

در هر کدام از کشورهای مختلف جهان نوع خاصی از زعفران ممکن است طرفداران بیشتری داشته باشد.

شما برای صادرات زعفران بهتر است بازار آن را در کشور مقصد بررسی کرده و مناسب ترین نوع زعفران را برای آن کشور انتخاب کنید تا از فروش زعفران بیشترین سود را ببرید. در ادامه انواع زعفران صادراتی را توضیح خواهیم داد.

زعفران پوشال صادراتی:

زعفران پوشال به صورت رشته ای بوده که یک تا ۳ میلیمتر سفیدی متمایل به زردی دارد. از آن جهت که انتهای رشته های آن کمی زردی یا سفیدی دارد قدرت رنگ دهی پایین تری نسبت به سایر انواع زعفران دارا می باشد. زعفران پوشال قلمدار به دلیل درشت بودن کلاله ها برای صادرات استفاده می شود.

زعفران سرگل صادراتی:

زعفران سرگل صادراتی یکی از بهترین انواع زعفران صادراتی می‌باشد چرا که قرمز و قلم درشت است. اکثر رشته های زعفران سرگل صادراتی سالم بوده و دارای حداقل شکستگی می باشد.

تفاوت زعفران سرگل ممتاز و زعفران سرگل صادراتی چیست؟

شاید برای کسانی که به تازگی وارد تجارت زعفران شده اند تشخیص تفاوت زعفران سرگل ممتاز با زعفران سرگل صادراتی دشوار باشد.

در واقع هر دو نوع زعفران؛ قرمز و خالص هستند و تنها تفاوتش را در این است که رشته های زعفران سرگل ممتاز شکسته شده ولی رشته های زعفران سرگل صادراتی سالم هستند.

زعفران نگین صادراتی:

زعفران نگین صادراتی؛ بهترین و مرغوبترین نوع زعفران برای صادرات محسوب می‌شود. زعفرانی تمام قرمز، قلم درشت و دارای رشته های حجیم، طویل و ضخیم می باشد که باعث شده بالاترین قدرت رنگ دهی را نسبت به سایر انواع زعفران داشته باشد. رشته های زعفران نگین نسبت به زعفران سرگل ضخیم تر و طویل تر می باشد.

قیمت زعفران صادراتی به دلار چقدر است؟

قیمت‌زعفران به دلار برای بسیاری از کسانی که قصد صادرات زعفران را دارند مهم است. برای تعیین قیمت زعفران صادراتی باید قیمت اصلی هر کیلو زعفران را به همراه هزینه های گمرک و ارسال محاسبه کرد. در صادرات زعفران بسته بندی شده علاوه بر قیمت زعفران، گمرک و هزینه ارسال باید هزینه بسته بندی نیز در نظر گرفته شود.

طبق آمار رسمی اعلام شده در خصوص قیمت زعفران صادراتی در سال گذشته قیمت هر کیلو زعفران در ایران حدود ۹ میلیون تومان بوده که این مبلغ چیزی در حدود ۶۵۰ دلار است. قیمت هر کیلو زعفران در خارج از کشور تقریبا چهار برابر ۶۵۰ دلار فروخته می‌شود.

صادرات زعفران چقدر هزینه دارد؟

برای تاجران زعفران دانستن قیمت تمام شده زعفران پس از رسیدن محصول به کشور مقصد و عبور از گمرک حائز اهمیت است. همانطور که گفتیم قیمت‌زعفران صادراتی با محاسبه قیمت هر کیلو زعفران به همراه هزینه گمرک و ارسال هوایی محاسبه می شود.

این مقاله را هم از دست ندهید:
خرید زعفران کیلویی قائن مشهد

جهت محاسبه قیمت زعفران بسته بندی صادراتی؛ هزینه بسته بندی نیز به این هزینه ها اضافه خواهد شد. بسته به وزن نهایی محصول، تعرفه‌های صادرات برای هر کشور و تشریفات گمرکی و نیز هزینه ترخیص کالا در کشور مقصد؛ قیمت تمام شده زعفران برای هر کشور متفاوت خواهد بود.

برای صادرات زعفران چه مجوزهایی لازم است؟

برای صادرات زعفران قبل از هر چیز باید مدارک و مجوزهای آن را آماده کرد و سپس با در دست داشتن این اسناد به گمرک محل صدور زعفران مراجعه نمود. اسناد لازم جهت ترخیص زعفران عبارتند از:

  •  گواهی استاندارد زعفران صادراتی
  • گواهی بهداشت
  • صورت عدل بندی
  • معرفی نامه یا وکالتنامه اظهارکننده زعفران به گمرک
  • کارت بازرگانی صادر کننده زعفران
  • گواهی قرنطینه دامی و نباتی
  • مجوز صدور

فروش زعفران صادراتی مشهد:

زعفران صادراتی مشهد میزان زیادی از صادرات را به خود اختصاص داده است چرا که مشهد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان زعفران در جهان محسوب می‌شود.

کیفیت ظاهری و کیفیت شیمیایی زعفران بر میزان خرید و فروش زعفران صادراتی تاثیرگذار است. زعفران صادراتی باید دارای رشته های درشت و بدون شکستگی باشد. رنگ زعفران صادراتی باید قرمز خوشرنگ و یکدست باشد.

زعفران صادراتی مشهد به کشورهای اسپانیا، چین، استرالیا، امارات متحده عربی، بحرین، عمان و… صادر می شود.

کاربرد زعفران صادراتی در خارج از کشور:

زعفران صادراتی ایران به دلیل عطر و بوی خوش و قدرت رنگدهی فوق العاده ای که دارد به عنوان طعم دهنده و رنگ دهنده در غذا به کار می رود.

بسیاری از کشورها در پخت شیرینی های معروف خود از زعفران ایرانی استفاده می کنند به عنوان مثال در پخت پائیلا اسپانیایی، کاری هندی وشیرینی های سوئدی از زعفران ایرانی بسیار استفاده می شود. در اکثر کشورها از زعفران در مصارف دارویی استفاده می‌شود.

همچنین برخی از کشورها با داشتن فنون لازم از زعفران در صنایع آرایشی بهداشتی و تولید عطر استفاده می کنند.

روش تولید زعفران صادراتی:

روش خشک کردن زعفران بر روی کیفیت نهایی زعفران تولید شده تاثیر بسزایی دارد. هر چقدر روش خشک کردن کلاله های زعفران اصولی تر و طبق استاندارد باشد؛ محصول باکیفیت تری به دست خواهد آمد.

روش سنتی خشک کردن زعفران معایبی دارد اما در عوض خشک کردن زعفران با دستگاه، با کنترل رطوبت و به دلیل این که تحت شرایط خاص خشک میشود بهترین کیفیت را خواهد داشت.

کلاله های زعفران در دستگاه های صنعتی مدرن روی توری ابریشمی قرار گرفته و در فاصله های استاندارد و مناسب از منبع حرارتی قرار می گیرد. کلاله های زعفران در این روش به طور یکنواخت و سریع و صاف و بدون فر خوردگی خشک می شوند.

 قیمت خرید و فروش زعفران صادراتی:

برای تولید زعفران صادراتی باید هزینه های کاشت، داشت و برداشت زعفران را در نظر گرفت. پس از احتساب هزینه های تولید زعفران بایستی هزینه های خشک کردن زعفران، نگهداری و بسته بندی زعفران را نیز محاسبه کرد.

این مقاله را هم از دست ندهید:
خرید زعفران برای صادرات

پس از بسته بندی زعفران باید هزینه های ارسال و تشریفات گمرکی زعفران جهت صادرات به خارج از کشور را به دست آورد. با برآورد کردن مجموع این هزینه ها خواهید توانست هزینه تولید زعفران صادراتی را به دست آورید و محاسبه کنید از فروش زعفران چقدر سود خواهید کرد.

اگر تولید کننده زعفران نیستید و قصدخرید زعفران صادراتی را دارید باید دقت کنید تا زعفران صادراتی اصل و مرغوب را خریداری کنید. متاسفانه سودجویان در بازار داخلی و خارجی انواع مختلف زعفران مرغوب و نامرغوب را با همدیگر مخلوط کرده و به جای زعفران اصل می فروشند.

بنابراین اگر می خواهید در بازارهای بین المللی مشتری بیشتری به دست آورید حتماً باید زعفران صادراتی اصل و مرغوب را به مشتری خود تحویل دهید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات تامین کننده زعفران صادراتی اصل و درجه یک به صورت تضمینی برای همه صادر کنندگان زعفران در کشور می باشد.

خرید زعفران صادراتی با کیفیت بالا و قیمت ارزان:

خرید زعفران صادراتی با قیمت ارزان، اطمینان از اصل بودن زعفران، خرید زعفران صادراتی در مقادیر کیلویی و عمده، اگر از دغدغه‌های شماست دیگر نگران نباشید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با هدف رضایت و رفاه بیشتر صادر کنندگان زعفران و خریداران عمده زعفران، در زمینه فروش زعفران صادراتی به صورت عمده، آن هم با قیمت پایه تولید، فعالیت می کند.

اصل و صد درصد خالص بودن زعفران ،کیفیت بالای محصولات، تنوع محصولات، فروش زعفران صادراتی با قیمت پایه، برخی از خدمات ارائه شده توسط این فروشگاه می باشد.

کیفیت زعفران شعار نیست و شما می توانید به صورت تضمینی اقدام به خرید زعفران صادراتی نموده و در صورت عدم رضایت از محصول با ضمانت برگشت وجه آن را به ما عودت دهید. مطمئن باشید با یک بار تجربه خرید زعفران از فروشگاه ما مشتری همیشگی ما باقی خواهد ماند.

روش خرید زعفران از کشاورز:

خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران کیلویی زعفران قائنات

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات در منطقه قائنات استان خراسان جنوبی واقع میباشد. ما نیز همچون مردمان استان خود، در زمینه کاشت و پرورش زعفران فعالیت داریم. تجربه دیرینه در زمینه تولید زعفران سبب شده با این گیاه ارزشمند و خواص آن به خوبی آشنا بوده و با استفاده از تجارب زعفران کاران بومی منطقه بتوانیم بهترین زعفران را از مزارع کشاورزی برداشت کنیم.

زعفران برداشت شده توسط افراد آموزش دیده طی مراحلی پاکسازی و فرآوری شده تا انواع زعفران نگین، سرگل و پوشال به دست آید.

جالب است بدانید کیفیت زعفرانی که در بازار عرضه می شود به دو عامل بستگی دارد. اول به کیفیت گل‌ زعفرانی که از مزرعه برداشت می شود و دوم به نحوه تولید و فرآوری زعفران.

منطقه قائنات خراسان جنوبی به دلیل داشتن شرایط اقلیمی مناسب برای رشد گیاه زعفران؛ بهترین زعفران را تولید می کند.

تولید زعفران درجه یک:

فوشگاه زعفران ممتاز قائنات با به کارگیری روش‌های استاندارد و بهداشتی اقدام به تولید انواع زعفران می نماید.

نحوه خشک کردن زعفران، نگهداری و ذخیره زعفران همگی بر کیفیت زعفران موثر است که در این فروشگاه نهایت دقت و مهارت در این امر به کار گرفته شده است. زعفران به دست آمده نهایتاً بدون هیچ واسطه ای مستقیماً برای مصرف کنندگان سراسر کشور به صورت فله و بسته بندی ارسال می شود.

تهیه زعفران از مرغوبترین زعفران کشور یعنی منطقه قائنات خراسان جنوبی و عرضه آن بدون وجود هیچ واسطه ای به مشتریان از ویژگی های متمایز فروشگاه زعفران ممتاز قائنات است.

این مقاله را هم از دست ندهید:
خرید زعفران بسته بندی شده در تهران

حذف واسطه ها سبب می‌شود زعفران در طی مراحل تولید تا عرضه به مشتری، خرد و شکسته نشود و جلوی سودجویی افراد متقلب و افزوده شدن ناخالصی به زعفران را نیز می گیرد.

علاوه بر تضمین اصل و خالص بودن زعفران، سبب جلوگیری از افزایش کاذب قیمت زعفران نیز خواهد شد. پس از خرید زعفران صادراتی با اخذ مجوز بهداشت و گواهی استاندارد و با داشتن کارت بازرگانی، شما می‌توانید زعفران را به کشور مورد نظر صادر نمایید.

خصوصیات زعفران صادراتی چیست؟

خصوصیات زعفران صادراتی خرید زعفران صادراتی زعفران اصل قائنات

زعفران به چهار دسته اصلی زعفران دسته، پوشال، نگین و سرگل تقسیم‌بندی می‌شود. هر کدام از انواع زعفران؛ درجه کیفیت های مختلفی دارند.

برای صادرات زعفران از همه انواع زعفران استفاده می شود. در هر کدام از کشورها برخی از انواع زعفران از بازار بیشتری برخوردارندبه عنوان مثال در کشورهای اروپایی زعفران نگین بسیار پرطرفدار است.

زعفرانی که برای صادرات انتخاب می شود بایستی همه استانداردهای لازم را دارا باشد چرا که روی زعفران صادراتی نظارت خاصی انجام شده و تا هنگامی که زعفران صادراتی مورد تایید استاندارد های بین المللی نباشد برای صادرات مناسب نخواهد بود.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات ارائه دهنده انواع زعفران صادراتی درجه یک می باشد. تمام آزمایشات لازم روی زعفران صادراتی انجام شده و نتیجه آن به صورت برگه آنالیز زعفران ارائه می شود.

خرید زعفران صادراتی با ضمانت اصل بودن زعفران:

قدرت رنگ دهی زعفران، درصد کروسین، پیکروکروسین و سافرانال، درصد رطوبت زعفران و … از جمله معیارهایی است که در زعفران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در واقع با خرید زعفران صادراتی از فروشگاه ما می توانید اطمینان داشته باشید که زعفران خریداری شده تمام معیارهای مورد نیاز برای صادرات را دارا بوده و از نظر کیفیت بالاترین درجه را دارا می باشد.

بنا به درخواست شما برگه آنالیز محصول نیز به شما ارائه خواهد شد تا از این بابت هیچ گونه دغدغه ای نداشته باشید.

چنانچه هزینه اخذ مجوزها و هزینه های گمرک و ارسال برایتان مقرون به صرفه نباشد، می‌توانید از طریق شرکت‌هایی که مجوزهای مربوطه را دارند، اقدام به صادرات زعفران نمایید.

برای اطلاع از قیمت زعفران صادراتی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صادرات زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
شماره زعفران قائنات شماره موبایل: 09156643790
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09156643790
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.