مدارک لازم برای صادرات زعفران چیست؟ برای دریافت مجوز صدور زعفران چه باید کرد؟ آیا میتوان بدون داشتن کارت بازرگانی برای صادرات زعفران اقدام نمود؟

صادرات زعفران به خارج از کشور مستلزم اخذ چندین مجوز و گواهی می باشد برای اخذ گواهی بهداشت بایستی به معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت مراجعه کنید.

برای دریافت گواهی استاندارد بایستی به اداره استاندارد استان خود مراجعه نمایید. پس از دریافت کارت بازرگانی و مجوز صدور زعفران می توانید زعفران را به گمرک محل صدور برده و پس از انجام تشریفات گمرکی آن را به کشور مقصد صادر نمایید.

کارت بازرگانی سندی است که به وسیله آن می توان اقدام به صادرات و واردات زعفران نمود و توسط اتاق بازرگانی و صنایع و معادن صادر و به تایید وزارت بازرگانی می رسد.

افرادی که فاقد این کارت هستند، می توانند به واسطه شرکت‌ هایی که این مجوز را اخذ نموده‌اند، محصولات خود را به کشورهای خارج ارسال نمایند.

در حال حاضر صادرات زعفران به بسیاری از کشورها مانند امارات، اروپا، چین، ایتالیا، بحرین و… انجام میشود و قیمت زعفران در کشورهای خارجی چندین برابر ایران میباشد.

این مقاله را هم از دست ندهید:  صادرات زعفران به امارات

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات تامین کننده زعفران صادراتی درجه یک در مقادیر بالا به صورت کیلویی برای شرکت های صادرکننده زعفران می باشد، چنانچه قصد صادر کردن زعفران را دارید، با خرید زعفران از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات میتوانید زعفران اصل و با کیفیت بالا را طبق معیارهای مورد نظر کشورهای خارج تهیه نمایید.

بعلاوه به علت واقعی بودن قیمت ها به علت حذف واسطه های خرید، میتوانید زعفران مرغوب قائنات را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

برای ثبت سفارش و خرید زعفران صادراتی می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرد.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات