قیمت یک گرم زعفران

قیمت یک گرم زعفران

قیمت یک گرم زعفران چقدر است؟ انواع بسته بندی های گرمی زعفران کدامند؟ قیمت یک گرم زعفران سرگل بیشتر است یا یک گرم زعفران نگین؟

آیا قصد خرید زعفران به صورت بسته بندی های یک گرمی دارید و میخواهید از قیمت یک گرم زعفران مطلع شوید؟ زعفران به صورت بسته بندی های مثقالی و گرمی در بازار وجود دارد. هر یک مثقال زعفران معادل ۴.۶ گرم زعفران است.

واحد خرید و فروش زعفران، گرم می باشد. قیمت هر گرم زعفران بسته به نوع زعفران متفاوت است. زعفران از نظر درجه کیفیت به ترتیب به انواع زعفران نگین، سرگل ممتاز، پوشال و دسته تقسیم بندی می شود. بنابراین قیمت یک گرم زعفران نگین از قیمت یک گرم زعفران سرگل بیشتر بالاتر است.

قیمت زعفران یک گرمی بسته بندی شده بسته به ظروف بسته بندی متفاوت است. انواع ظروف بسته بندی زعفران شامل ظروف خاتم فلزی، آذین، اطلسی، کریستال و پاکتی می‌باشد. قیمت ظروف خاتم نسبت به سایر انواع ظروف بسته بندی زعفران بالاتر است.

اگر می‌خواهید از قیمت دقیق یک گرم زعفران مطلع شوید با تعیین نوع زعفران و بسته بندی آن میتوانید وارد سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات شده و از قیمت انواع زعفران مطلع شوید.

قیمت یک گرم زعفران

قیمت زعفران مانند سایر محصولات نیست و روزانه تغییر میکند بنابراین سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات قیمت به روز زعفران را ارائه کرده تا هموطنان عزیز با آگاهی و اطمینان خاطر بیشتر بتوانند اقدام به خرید زعفران نمایند.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.