قیمت هر مثقال زعفران در سال ۹۶

قیمت زعفران در سال ۹۶ کاهش داشته است یا افزایش؟ از کجا میتوان روند دقیق تغییر قیمت انواع زعفران در سال ۹۶ را پیگیری نمود؟ قیمت هر مثقال زعفران در سال ۹۶ چقدر است؟

انواع زعفران از نظر درجه کیفیت متفاوت هستند. از نظر ظاهری زعفرانی که فاقد قسمتهای سفیدی یا خامه بوده و هر چه یکدست قرمز باشد کیفیت بالاتری دارد سالم بودن کلاله ها و درشت و حجیم بودن آنها ، درجه عطر و بو و خوش رنگ بودن رشته‌ ها نیز از نشانه های کیفیت بالای زعفران به حساب می‌ آیند.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات انواع زعفران را با کیفیت بالا به صورت بسته بندی های گرمی و مثقالی عرضه می‌ کند.

هر مثقال زعفران بسته بندی شده با داشتن کلاله های یکدست قرمز که سالم که حجیم و درشت نیز هستند، ظاهری چشم نواز داشته که بنا به درخواست مشتریان در ظروف آذین، ظروف گوهر، ظروف اطلسی و ظروف خاتم بسته بندی می شود. تنوع طرح و جدید و زیبا بودن ظروف نیز زیبایی بسته بندی های مثقالی و بسته بندی گرمی زعفران را دوچندان می کند.

قیمت یک مثقال زعفران

این مقاله را هم از دست ندهید:  بهترین قیمت زعفران ایرانی

 

با توجه به نوع زعفران و نوع ظروف که برای بسته بندی استفاده می شود قیمت هر مثقال زعفران متفاوت خواهد بود.از آنجا که فروشگاه زعفران ممتاز قائنات همواره رضایت مشتریان را هدف خود قرار داده است در سال ۹۶ نیز تمام انواع محصولات را با قیمت پایه و بدون افزایش قیمت واسطه ای به مشتریان عرضه می‌کند.

قیمت هر مثقال زعفران در سال ۹۶ با توجه به کیفیت بالای زعفران فروشگاه زعفران ممتاز قائنات و مرغوب بودن بسته بندی ها،بسیار مناسب برای مشتریان خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت هر مثقال انواع زعفران به سایت مراجعه فرمایید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس