قیمت یک مثقال زعفران

قیمت یک مثقال زعفران

قیمت یک مثقال زعفران چقدر است؟ یک مثقال زعفران بیشتر است یا یک گرم زعفران؟ چگونه می توان از قیمت روز زعفران مطلع شد؟

برای تعیین قیمت یک مثقال زعفران؛ نوع زعفران و درجه کیفیت زعفران باید مشخص شود. قیمت یک مثقال زعفران سرگل درجه یک با قیمت یک مثقال زعفران سرگل معمولی متفاوت است بنابراین اگر می‌بینید قیمت فروش زعفران سرگل متفاوت است نباید تعجب کنید چون درجه کیفیت های زعفران متفاوت است.

هرچقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد، قیمت زعفران بیشتر خواهد بود. و اما زعفران اعلا و خوب چه زعفرانی است؟

قدرت رنگی زعفران یکی از پارامترهای عمده تعیین کننده کیفیت زعفران است که با اندازه گیری ترکیباتی مانند کروسین در زعفران مورد ارزیابی قرار می گیرد. در بین انواع زعفران، زعفران نگین بالاترین قدرت رنگی را دارا می باشد.

اما ساده ترین راه ویژگیهای ظاهری زعفران است. رنگ زعفران اعلا باید قرمز خوشرنگ باشد. اگر مدت زیادی از تولید زعفران بگذرد، رنگ کلاله ها تیره و بدرنگ می شوند.

از آنجا که عامل رنگ دهی زعفران، ماده کروسین موجود در کلاله های قرمز رنگ زعفران است بنابراین کیفیت کلاله های زعفران، نشان دهنده قدرت رنگی زعفران نیز خواهد بود. بنابراین هر چقدر خامه یا سفیدی کمتری به همراه کلاله ها وجود داشته باشد، زعفران مرغوب تر خواهد بود. زعفران نگین و زعفران سرگل انواعی از زعفران هستند که تماماً قرمز و فاقد هرگونه سفیدی هستند.

بسته بندی خاتم زعفران

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات عرضه کننده انواع زعفران بسته بندی گرمی و مثقالی با درجه کیفیت های عالی میباشد. هنگام سفارش خرید مشتریان؛ بالاترین کیفیت ممکن از درجه کیفیت زعفران درخواستی مشتریان، به آنها عرضه می شود.

قیمت زعفران یک مثقالی و یک گرمی در سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات ارائه شده است. برای خرید زعفران بسته بندی شده می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.