قیمت گرمی زعفران قائنات

قیمت گرمی زعفران قائنات

قیمت روز یک گرم زعفران قائنات چقدر است؟ قیمت زعفران قائنات در روزهای اخیر چه نوساناتی داشته است؟ خرید اینترنتی زعفران گرمی قائنات اصل چگونه امکان پذیر است؟ آیا قیمت انواع زعفران قائنات در سایت قابل دسترسی می باشد؟ زعفران گرمی چند است؟

شاید این اولین سوالی باشد که خریداران زعفران می‌پرسند. قیمت گرمی زعفران بسته به نوع زعفران متفاوت است. هر چقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد قیمت هر گرم زعفران هم بیشتر خواهد بود.

اما مشخصات زعفران با کیفیت بالا چیست؟ قبل از آن بایستی با انواع زعفران آشنا باشید چرا که تعریف کیفیت بالا در انواع زعفران متفاوت است.

به عنوان مثال به طور کلی زعفرانی که دارای رشته های ضخیم و درشت بوده، کلاله های شکسته و خرد شده نداشته باشد، دارای قدرت رنگی بالا و خوش رنگ باشد را زعفرانی با کیفیت بالا می گویند.

قیمت یک گرم زعفران

از طرفی در تعریف انواع زعفران به زعفرانی که فاقد سفیدی و خامه بوده و کلاه های سه شاخه جدا از هم باشند زعفران سرگل گفته می شود.

در مقابل زعفران پوشال زعفرانیست که کلاله قرمز رنگ زعفران با قسمتی از سفیدی و خامه زعفران همراه است بنابراین متوجه شدید که زعفران پوشال به خاطر ویژگی که دارد همواره کلاله ها همراه مقداری از سفیدی خواهند بود پس دلیل بر کیفیت پایین آن نیست. بلکه در بین انواع زعفران پوشال، زعفران پوشالی که دارای کمترین میزان سفیدی بوده و رشته های ضخیم تری داشته باشد از کیفیت بالاتری هم برخوردار است.

قیمت گرمی زعفران پوشال و سرگل نیز به نسبت درجه کیفیت آن متفاوت است.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با خرید زعفران اصل قائنات از کشاورزان این منطقه جلوی افزایش قیمت کاذب زعفران با وجود واسطه ها را گرفته و سبب شده است زعفران قائنات با همان درجه کیفیت ابتدای تهیه محصول و با قیمت واقعی تولید به دست مشتریان و خریداران زعفران برسد.

برای آگاهی از قیمت گرمی و مثقالی انواع زعفران قائنات با واحد فروش ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.