فروش زعفران

فروش زعفران

قیمت فروش زعفران هم اکنون چقدر است؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران چیست؟ از کجا می توان انواع زعفران نگین و سرگل اعلا را خریداری نمود؟

اگر می خواهید در حوزه فروش زعفران فعالیت کنید و تمایل دارید درباره بازار خرید و فروش زعفران اطلاعات بیشتری کسب کنید، خواندن این مطلب را از دست ندهید.

هنگام خرید زعفران شاهد تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار داخلی هستیم. قیمت فروش زعفران بسته به نوع زعفران و درجه کیفیت آن و همچنین نوع بسته بندی زعفران متفاوت است.

قیمت زعفران پوشال، سرگل ممتاز و نگین با همدیگر متفاوت است و هر کدام از این انواع زعفران خود درجه کیفیت های متفاوت( یک، دو، سه) دارند. بنابراین برای خرید زعفران قبل از قضاوت در مورد قیمت زعفران، باید کیفیت زعفران را مدنظر داشت.

قیمت یک مثقال زعفران

قیمت زعفران خارج شده از کشور نیز مشخص نیست. طبق آمار گمرک؛ زعفران ایران عمدتاً فاقد بسته بندی و در حجم های کیلویی از کشور خارج می‌شود.

نوسانات بهای ارز در کشور سبب شده قیمت زعفران در بازار داخل و خارج بسیار متفاوت باشد. علی رغم این که تاجران زعفران محصول را بر مبنای قیمت دلار خریداری می‌کنند؛ در بازار داخلی بر حسب ریال زعفران را به قیمت پایین تری نسبت به نرخ‌های جهانی از کشاورزان خریداری می‌کنند. اما ضربه اصلی به زعفران ایرانی از طرف کشورهای خارجی به فعالان این حوزه وارد میشود که زعفران ایران را با برند خود بسته‌بندی و با قیمت‌های گزاف وارد بازارهای بین المللی می کنند.

با برند سازی زعفران ایران می توانیم به مرجع قیمتی زعفران دنیا تبدیل شویم و با کنترل عرضه و تقاضا، زعفران خود را به عنوان برند ملی به دنیا ارائه کنیم.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران می توانید به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کرده و از قیمت به روز زعفران مطلع شوید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.