عرضه زعفران سرگل در مراغه

عرضه زعفران سرگل در مراغه به چه صورتی است؟ آیا می توان زعفران سرگل را در مراغه تهیه کرد؟ قیمت زعفران سرگل در مراغه چند است؟

زعفران به صورت سرگل در مراغه آغاز شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید و از شرایط خرید و فروش زعفران سرگل در مراغه با خبر شوید.

امروزه به جز ایران که مهمترین کشور تولید کننده زعفران دنیا است، کشورهای تولید کننده ای مثل هند، اسپانیا، یونان، و … زعفران تولید می کنند ولی هیچ کدام آنها هنوز نتوانسته اند با زعفران ایران رقابت کنند.

با توجه به مشکلاتی که بر سر راه تولید این گیاه ارزشمند وجود دارد، در ایران در سال های آتی سعی شده است که قدر این گیاه ارزشمند را بیشتر بدانند و راه کارهایی جهت رشد و تولید بیشتر زعفران اندیشیده اند.

شهر مراغه با توجه به موقعیتی که دارد، یکی از مهمترین مراکز توریستی و گردشگری در استان آذربایجان شرقی به حساب می آید، خیابانهای مشجر و درختان سر به فلک کشیده زیبایی خاصی به خیابانهای مراغه بخشیده است، برای همین روزانه تعداد زیادی گردشگر به آنجا سفر می کنند و این افراد نیاز به غذاهایی با طعم و بوی ایرانی دارند که از آنجایی که زعفران اصالتا ایرانی است عطر و بوی خاص تری به غذاهای این منطقه می بخشد و باعث رونق جذب مشتری و بازدید بیشتر و فروش بیشتری می شود.[ویکی‌پدیا]


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

این مقاله را هم از دست ندهید:  مسقطی زعفرانی شیراز

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس