فروش پیاز زعفران جهت کاشت در گلدان را از کجا تهیه کنیم؟ هنگام خرید پیاز زعفران جهت کاشت در گلدان به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟ قیمت فروش پیاز زعفران جهت کاشت در گلدان چند است؟

مرغوب ترین و بهترین پیاز زعفران در منطقه قائنات وجود دارد و این منطقه به دلیل آب و هوا و خاک مساعدی که برای پیاز زعفران دارد باعث شده که از لحاظ پیاز زعفران و خود محصول زعفران بهترین کیفیت را نسبت به استان های دیگر دارا باشد.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات به دلیل اینکه در منطقه قائنات فعالیت اصلی خود را دارد باعث شده که از لحاظ فروش پیاز زعفران، جهت کاشت در گلدان، بهترین پیاز را به سراسر ایران ارسال می کند.

هنگام خرید پیاز زعفران به نکات زیر توجه داشته باشید:
خاک، بهتر از از خلوط خاک رس و ماسه و کود حیوانی پوسیده شده گاوی یا ورمی کومپوست استفاده کنید.
پیاز زعفران، به مقدار نیاز تهیه کنید که بستگی به حجم کار شما دارد. سعی شود از پیازی سالم (بدون حساسیت به بزرگی و کوچکی) خریداری کنید.

طریقه کاشت پیاز در گلدان

کف گلدان را سعی کنید سوراخ کنید تا آب اگر زیاد ریخته شد، از آن خارج شود. کف گلدان را سعی کنید مقداری سنگ ریزه ریخته و بعد خاک مخلوطی که تهیه کردید را مقداری داخل آن ریخته و پیاز های زعفران را داخل گلدان بگذارید و روی آن را با بقیه خاک ها پر کنید.
اگر به درستی این کار را انجام دهید، در اوایل آبان ماه شاهد سبز شدن پیازها و ظهور گل زعفران خواهید بود.

این مقاله را هم از دست ندهید:  کاشت پیاز زعفران به چه صورت می باشد؟

آب دهی به گلدان را سعی کنید در ابتدای سال هر 10 روز یک بار تا پایان اردیبهشت انجام دهید و بعد از مهر ماه دیگر این کار را تکرار نکنید.گلدار را در سایه، محل کم نور منتقل کنید.

شما می توانید برای خرید پیاز زعفران جهت کاشت در گلدان با ما تماس بگیرید.


تماس با زعفران قائنات