فروش زعفران قائنات در زنجان

فروش زعفران قائنات در زنجان

آیا میخواهید زعفران قائنات اصل را در شهر خود خریداری کنید؟ ویژگی های شاخص زعفران قائنات چیست؟ مراکز معتبر فروش زعفران قائنات در زنجان کدامند؟

گیاه زعفران در مناطق نیمه گرمسیری به خوبی رشد می کند. مقاومت زعفران در مقابل سرما زیاد است دوران رشد آن نیز مصادف با پاییز می‌باشد. حداکثر دمای گیاه زعفران بین ۳۵ تا ۴۰ درجه می باشد. خاک مناسب برای رشد گیاه زعفران باید ترکیبی از شن و رس که قادر به نگهداری مواد غذایی در شرایط خاص منطقه ای است باشد.

کاشت پیاز زعفران در اوایل خرداد تا اواسط مهرماه انجام می‌شود. از نظر آبیاری نیز گیاه زعفران نیاز به آب کمی دارد.

منطقه قائنات خراسان جنوبی از نظر شرایط اقلیمی و آب و هوایی، مناسب کشت زعفران بوده و از تولید کنندگان عمده زعفران مرغوب در ایران به شمار می آید.

شرایط آب و هوایی منطقه سبب تولید زعفرانی با کیفیت از مزارع کشاورزی منطقه شده استو

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات، زعفران اصل این منطقه را پس از تولید و برداشت در شرایط استاندارد خشک سازی کرده و پس از مراحل پاکسازی به صورت بسته بندی به سایر نقاط کشور ارسال می کند.

شرایط خشک کردن زعفران بر روی کیفیت آن به خصوص رنگ محصول بسیار موثر است. چنانچه زعفران با استفاده از روش های سنتی در دمای بسیار زیاد خشک شود رنگ آن تیره و طعم تلخ گرفته و از کیفیت آن کاسته می شود.

پاک کردن زعفران و جداسازی گلبرگ ها و خامه زعفران از قسمت کلاله یا قرمزی زعفران نیز بایستی با نهایت دقت و اصول استاندارد انجام شود تا به کیفیت محصول به ویژه شکل ظاهری آن صدمه وارد نشود. استفاده از اصول ناصحیح جهت پاکسازی زعفران سبب شکسته و خرد شدن کلاله های زعفران می شود.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مفتخر است به دلیل دارا بودن امتیاز آب و هوایی مناسب منطقه، زعفران مرغوب قائنات را تولید و با حفظ کیفیت اولیه آن را در بسته بندی های متنوع و جدید و نیز بصورت فله به سایر استان‌ها از جمله زنجان ارسال نماید.

با ورود به سایت و انتخاب محصول مورد نظر می توانید سفارش خود را ثبت کرده تا فروشگاه زعفران ممتاز قائنات جهت ارسال پستی سفارش اقدام نماید.

برای اطلاع بیشتر از نحوه فروش زعفران قائنات در زنجان با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.