قیمت زعفران سرگل درجه یک

قیمت زعفران سرگل درجه یک

قیمت زعفران سرگل درجه یک امسالی چقدر است؟ تفاوت قیمت زعفران سرگل درجه یک با قیمت سرگل معمولی چند هزار تومان است؟ زعفران سرگل درجه یک چه تفاوتی با زعفران سرگل معمولی دارد؟

قیمت زعفران سرگل بسته به درجه کیفیت آن در رنج قیمتی هر مثقال ۴۰ هزار تومان تا ۶۰ هزار تومان متفاوت می‌باشد.بسیاری از افراد می خواهند بدانند که زعفران سرگل درجه یک با سر گل معمولی چه تفاوتی دارد؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا توضیح می‌دهیم که زعفران سرگل چیست و چگونه بدست می آید؟

زعفران سرگل به معنای رشته بریده می باشد. همانطور که از نامش پیداست زعفران سرگل از بریده شدن یا جدا شدن کلاله های قرمز رنگ از قسمت سفیدی زعفران بدست می آید. در فرآیند جداسازی کلاله ها از قسمت خامه (سفیدی زعفران) برخی از کلاله ها خرد و شکسته می‌شوند همچنین بسته به دقت و کیفیت کار ممکن است مقداری از سفیدی به همراه کلاله ها باقی بماند.

با توجه به این توضیحات حتما متوجه شدید که تفاوت زعفران سرگل درجه یک با سرگل معمولی در چیست؟ بله درست است تفاوت در میزان سفیدی زعفران و کیفیت کلاله ها می باشد. زعفران سرگل درجه یک، فاقد سفیدی بوده و کلاله های ریز و شکسته شده در آن وجود ندارد.

قیمت زعفران سرگل درجه یک بالاتر از قیمت سرگل ممتاز معمولی می باشد. البته بهتر است بدانید وجود سفیدی به همراه کلاله ها نشان دهنده ناخالصی زعفران نیست بلکه همانطور که توضیح دادیم بخشی از ریشه طبیعی گیاه زعفران است که در زعفران سرگل درجه یک صادراتی با دقت جداسازی شده است.

برای خرید زعفران سرگل درجه یک اصل قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.