تجارت چمدانی زعفران به چین

تجارت چمدانی زعفران به چین

منظور از صادرات چمدانی زعفران چیست؟ شرایط تجارت چمدانی زعفران به چین چگونه است؟ آیا میتوان بدون مجوز هم اقدام به صادرات زعفران نمود؟
این روزها صادرات و تجارت چمدانی زعفران به چین و بسیاری از کشورهای دیگر رواج یافته است.منظور از تجارت چمدانی زعفران؛ حمل و نقل زعفران به خارج از کشور به صورت چمدانی می‌باشد.

مجوز حمل زعفران در صادرات چمدانی زعفران؛ ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم زعفران می باشد. یعنی هر مسافر در صورتی که ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم زعفران به همراه داشته باشد، میتواند بدون داشتن مجوز اقدام به صادرات زعفران نماید.
در مقادیر بالاتر برای صادرات زعفران بایستی مجوزهای لازم را اخذ نمود. مجوز بهداشت و استاندارد از این جمله هستند. داشتن کارت بازرگانی نیز برای صادرات زعفران و یا هر کالای دیگری ضروری می باشد.

از آنجا که گرفتن مجوزهای صادرات زعفران هزینه‌بر بوده و نیاز به صرف زمان دارد، افراد مقادیر جزئی از زعفران را که نیاز به اخذ مجوز ندارد، به صورت چمدانی به کشور مقصد می برند.

بسته بندی خاتم زعفران

کشور چین یکی از وارد کنندگان زعفران ایران می باشد. زعفران ایرانی در کشور چین بیشتر جنبه دارویی داشته و چینی‌ها از این گیاه ارزشمند در صنایع داروسازی به طور وسیعی استفاده می کنند.

به جهت کاربرد زعفران در صنعت داروسازی، نظارت دقیقی بر روی زعفران وارداتی انجام می شود. از طرفی قدرت رنگ دهی زعفران برای خریداران زعفران در خارج از کشور بسیار مهم است.

چنانچه قصد صادرات چمدانی زعفران را دارید، می‌توانید مرغوب ترین انواع زعفران صادراتی درجه یک را از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با بالاترین کیفیت خریداری نمایید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.