قیمت خرید و سفارش زعفران نگین قائنات

قیمت خرید و سفارش زعفران نگین قائنات

آیا میخواهید جهت خرید و سفارش زعفران نگین قائنات؛ قیمت امروز آن را در بازار بدانید؟ آیا می خواهید از مرکزی معتبر و مطمئن اقدام به خرید و سفارش انواع زعفران قائنات نمایید؟ زعفران نگین قائنات اصل چه ویژگی دارد؟

ایران عرضه کننده ۹۰ درصد زعفران در بازارهای جهانی می باشد، در استان‌های خراسان رضوی و جنوبی که ۹۰ هزار هکتار زیر کشت زعفران است، با توجه به مساعد بودن شرایط جوی و افزایش بارندگی ها در بهار امسال پیش بینی می شود، میزان برداشت زعفران از مزارع کشاورزی این استان، امسال افزایش داشته باشد.

تولید زعفران در سال گذشته به حدود ۳۵۰ تن در کشورمان بوده است و هم اکنون میانگین برداشت زعفران در استان خراسان رضوی و جنوبی ۳ کیلوگرم در هکتار است. با ارتقای روش‌های برداشت زعفران؛ فرآوری ؛بسته بندی و عرضه زعفران می توان میانگین برداشت را براحتی به ۵ تا ۸ کیلوگرم در هکتار رساند.

با حرکت به سمت کشاورزی ارگانیک یعنی استفاده از اصول بهداشتی و استاندارد در کل مراحل تولید و عرضه زعفران می توان، ضمن کاهش هزینه های تولید ؛میزان عرضه زعفران آن هم با کیفیت بالا را افزایش داد.

زعفران نگین قائنات به علت تولید در منطقه قائنات از کیفیت بالایی برخوردار است. زعفران نگین فاقد هرگونه سفیدی و خامه بوده و بر حسب درجه کیفیت به انواع شبه نگین؛سوپرنگین؛ نگین پوشال تقسیم بندی می شود.

با سفارش زعفران نگین قائنات از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات بهترین نوع آن را با قیمت ارزان خریداری کنید. قیمت خرید زعفران نگین بسته به شرایط بازار روزانه متفاوت می باشد، اما فروشگاه ما به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که در هر زمان که اقدام به خرید و سفارش زعفران نمایند قیمت ها بسیار مناسب و با نرخ واقعی تولید و به آنها عرضه خواهند شد.

جهت رضایت مشتریان از خرید زعفران نگین قائنات؛ همه محصولات فروشگاه تضمین شده تا در صورت نارضایتی از کیفیت محصول؛ مشتری بتواند با ضمانت دریافت وجه پرداختی آن را عودت دهد.

برای خرید انواع زعفران با ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.