فرایند و خط بسته بندی زعفران

فرایند و خط بسته بندی زعفران

فرایند بسته‌بندی زعفران نیاز به رعایت چه اصولی دارد؟ ویژگی های بسته بندی زعفران زعفران با کیفیت بالا چیست؟ قیمت بسته بندی زعفران چقدر است؟ مزایای بسته بندی زعفران چیست؟

خراسان جنوبی به دلیل تولید عمده زعفران مرغوب، به عنوان قطب طلای سرخ کویر شناخته شده است. هر ساله با فرا رسیدن فصل برداشت گل زعفران در استان خراسان جنوبی زعفران زیادی وارد بازار می شود.

زعفران ارگانیک پس از خریداری از کشاورزان توسط افراد آموزش دیده پاکسازی و کلاله آن از سایر قسمت‌های آن جداسازی می‌شود. استفاده از روش های نامناسب جهت اصول غیر استاندارد، سبب خرد و شکسته شدن کلاله های زعفران می شود.

همچنین به دلیل عدم جداسازی کامل و مناسب قسمت سفیدی از کلاله ها، نوع زعفران به دست آمده از کیفیت بالایی برخوردار نخواهد بود. به عنوان مثال زعفران سرگل که از جدا کردن کلاله از قسمت سفیدی به دست می آیند، چنانچه تماماً قرمز و کلاله ها سالم و ضخیم باشند؛ از درجه کیفیت بالا برخوردار خواهد بود.

لازم به ذکر است زعفران پس از خشک شدن چنانچه در معرض رطوبت و نور زیاد قرار بگیرد؛ از عطر و بو و کیفیت آن کاسته میشود. بسته بندی زعفران علاوه بر جلوگیری از رسیدن نور و رطوبت سبب حفظ کیفیت و خواص زعفران در طی زمان نگهداری می شود.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با استفاده از مواد بسیار باکیفیت و بهداشتی در خط بسته بندی زعفران و ارسال انواع زعفران بسته بندی به سراسر کشور بسیار موفق عمل کرده است.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات زعفران با کیفیت و درجه یک در وزن های مختلف و در بسته بندی متنوع و شکیل ظروف فلزی ؛ شیشه ای و پاکتی از طریق پست به همه نقاط کشور با قیمت بسیار مناسب ارسال می‌کند.

برای خرید انواع زعفران بسته بندی با ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۴۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.