قیمت تولید زعفران اصلی

قیمت تولید زعفران اصلی

آیا می خواهید از قیمت تولید زعفران اصلی مطلع شوید؟ آیا در جستجوی مرکزی معتبر برای خرید زعفران اصلی و مرغوب هستید؟ آیا در حوزه زعفران کار می کنید و می خواهید زعفران مرغوب و اصل را با قیمت تولید خریداری کنید؟ منظور از زعفران اصل چیست؟

از آنجایی که زعفران نسبت به سایر محصولات کشاورزی ارزش مادی بیشتری دارد، هنگام خرید، اصل بودن زعفران بسیار مهم است. یکی از راههای تشخیص زعفران های اصلی شکل ظاهری آن است، سرشاخه های کلاله زعفران سه شاخه و رنگ آن قرمز تیره و دارای عطر و بوی تند است.

قیمت روز زعفران براساس عرضه و تقاضای مشتریان محاسبه می شود. چنانچه مقدار حجم خریداران بالا باشد به طبع قیمت زعفران در آن روز بالا خواهد رفت.

قیمت زعفران اصلی چه در زمان برداشت محصول و چه بعد از آن متفاوت خواهد بود. بعضی از سالها مشاهده شده که در زمان برداشت گل زعفران قیمت زعفران بالاتر از قیمت ماهای قبل و بعد از برداشت گل بوده است. در صورتی که در زمان برداشت محصول به طبع افراد معتقدند که در این زمان، باید قیمت زعفران پایین تر از ماهای قبل و بعد آن باشد و این در مورد زعفران به کلی با دیگر محصولات متفاوت است.

زعفرانی که دارای کلاله های درشت و سالم و خوش رنگ باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است. در بین انواع زعفران اصل، نوع زعفران دسته و پوشال به دلیل دارا بودن قسمت خامه یا سفیدی از قیمت پایین تری نسبت به بقیه انواع زعفران برخوردارند.

اصل بودن زعفران برای مشتریان بسیار مهم است چرا که دوست دارند اگر بابت زعفران هزینه ای می پردازند زعفران اصل و مرغوب را بدون هیچگونه ناخالصی دریافت نمایند.

جهت اطلاع از قیمت زعفران اصلی و خرید آن می ‌توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.