قیمت یک مثقال زعفران در بازار

قیمت یک مثقال زعفران در بازار

قیمت یک مثقال زعفران در بازار چند هزار تومان است؟ قیمت یک گرم زعفران با قیمت یک مثقال زعفران چقدر تفاوت دارد؟ انواع بسته بندی یک مثقالی زعفران با چه قیمتی در بازار عرضه می‌شود؟

قیمت یک مثقال زعفران در بازار بسته به نوع بسته بندی زعفران و نوع زعفران متفاوت است. قیمت یک مثقال زعفران بیشتر از قیمت یک گرم زعفران است چراکه هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶۰۸ گرم زعفران است.

زعفران در بازار به صورت بسته بندی های مثقالی و گرمی به فروش می‌رسد. در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات انواع زعفران سرگل و نگین از مقادیر بسیار کم شامل ۰٫۲ گرم زعفران گرفته تا زعفران یک گرمی، دو گرمی، سه گرمی و ۴ گرمی و ۵ گرمی در انواع ظروف بسته‌بندی خاتم، آذین، اطلسی و پاکتی عرضه می‌شود. همچنین بسته‌ بندی‌ های مثقالی زعفران از مقادیر نیم مثقالی گرفته تا یک مثقال، دو مثقال،۳ مثقال، ۴ مثقال و ۵ مثقالی در ظروف متنوع بسته بندی و عرضه می‌شود.

برای مقادیر بیشتر مانند ۲۰ گرم زعفران یا نیم کیلو زعفران از ظروف خاتم فلزی استفاده می شود. ظروف خاتم فلزی در سایزهای مختلف وجود داشته و قابلیت جایگیری حجم بیشتری از زعفران را دارد.

قیمت یک مثقال زعفران یا یک گرم زعفران بسته به نوع بسته بندی متفاوت است. به عنوان مثال ظروف خاتم فلزی گران قیمت تر از انواع بسته بندی پاکتی زعفران می باشد.

قیمت یک مثقال زعفران

نوع زعفران و درجه کیفیت آن هم بر قیمت هر مثقال زعفران تاثیرگذار است. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران نگین بالاتر از قیمت یک مثقال زعفران سرگل می باشد.

از آنجا که قیمت زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر می کند شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات از قیمت به روز انواع زعفران بسته بندی شده مطلع شده و تصویر انواع زعفران را در بسته بندی های متنوع و حجم های مختلف مشاهده نمایید و با آگاهی بیشتر در اقدام به خرید زعفران کنید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.