قیمت تولید زعفران ایران

قیمت تولید انواع زعفران ایرانی چند است؟ بهترین مرکز فروش و عرضه زعفران های ممتاز در ایران کدام است؟ قیمت تولید زعفران ایران را از کجا بپرسیم؟

زعفران ایران به دلیل کیفیت و مرغوبیتی که نسبت به کشورهای دیگر دارد توانسته بیشترین بازار جهان را از آن خود کند که همین دلیل باعث شده که، زعفران ایران را بهترین زعفران در سراسر دنیا بشناسند.

تولید زعفران در سال گذشته بیش از ۳۵۰ تن بوده که این میزان نسبت به سال ماقبل آن از افزایش چشمگیری برخوردار است.

در سال ۹۳، سطح زیر کشت تولید زعفران ۸۸ هزار هکتار بوده که طی سال ۹۴ با بیش از ۷ هزار هکتار افزایش به حدود ۹۴ تا ۹۵ هزار هکتار رسیده است.

قیمت تولید زعفران ایران

نکته مهم و قابل توجهی که در این میان اتفاق افتاده، افزایش عملکرد در واحد سطح در بسیاری از استان‌های تولیدکننده زعفران است.

برای شناخت بهترین زعفران ایران و خرید این نوع زعفران می توانید از طریق راه های زیر، با مدیران فروش زعفران ممتاز قائنات در ارتباط باشید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات به عنوان بزرگترین مجری فروش و صادرات زعفران ، انواع زعفران ممتاز ایرانی را در کل کشور با قیمتی واحد و مناسب مرکز تولید آنها عرضه می کند و به راحتی می توان درب منزل از این مرکز خرید نمود.

در ایران به دلیل اینکه به تازگی در بسیاری از مناطق کشور زعفران کشت می شود هر زعفران در هر نقطه از ایران دارای شاخصه و قیمت متفاوتی است ولی اگر بخواهید قیمت بهترین زعفران ایران را بدانید با استفاده از راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

این مقاله را هم از دست ندهید:  قیمت عمده زعفران اصل فردوس

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس