قیمت زعفران اصیل قائنات

قیمت زعفران اصیل قائنات

مهم ترین و بارزترین ویژگی های زعفران اصیل قائنات نسبت به سایر زعفران های ایرانی چیست؟ چگونه می توان از قیمت روزانه زعفران قائنات اصل اطلاع پیدا کرد؟ از کجا قیمت زعفران اصل قائنات را بدانیم و خرید کنیم؟
زعفران منطقه قائنات به دلیل کیفیت در عطر و بوی فوق العاده، قدرت رنگ دهی بالا و رنگ روشن آن شناخت. زعفران قائنات به دلایل گفته شده باعث شده است که نسبت به دیگر زعفران های استان های دیگر مرغوبیت بیشتری داشته باشد.زعفران این منطقه از دیرباز به سراسر ایران و جهان صادر شده و زعفران ایران را به زعفران قائنات می شناسند.

زعفران گیاهی است که در دوران کاشت کمترین آب را می طلبد. کمی بارندگی در این منطقه جاذبه زیادی را برای کاشت این محصول فراهم نموده است.همچنین خاک منطقه قائنات نیز سرشار از مواد معدنی مورد نیاز برای رشد این گیاه با ارزش می باشد که نشان دهنده لطف ایزد منّان به مردم این منطقه کویری است. این لطف بیکران خداوند باعث تولید زعفران با بهترین کیفیت در سطح جهان در این منطقه شده است. کیفیت زعفران قائنات را می توان از بازدهی حداکثری زمین های زیر کشت این محصول در این منطقه و البته مقایسه بازدهی و کیفیت زعفران کاشته شده در بقیه نقاط جهان به خوبی متوجه شد.

شرایط اقلیمی عالی برای کاشت این محصول کم یاب و همچنین خاک این منطقه که سرشار از مواد مورد نیاز گیاه زعفران می باشد ، باعث شده است که ۴۵۰۰ هکتار از اراضی منطقه قائنات به زیر کشت زعفران برود و با تولید۳۰ تن زعفران که درصد قابل توجی از زعفران تولیدی جهان را به خود اختصاص داده است ، قائنات را به پایتخت طلای سرخ جهان تبدیل کرده است.

شهرستان قائنات زعفرانی اصیل دارد که نسبت به سایر زعفران های ایرانی کیفیت متفاوت و بالاتری دارد. این نوع زعفران به دلیل کروسین بسیار بالا و پر بازده که با کمترین زمان در آب حل می شود، به عنوان زعفرام مرغوب و اصیل شناخته می شود.

شما برای خرید زعفران اصل قائنات با قیمت روز ، و اطلاع از قیمت روز این نوع زعفران اصیل ایرانی ، می توانید با فروشگاه زعفران ممتاز قائنات تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.